Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PSP do USA za 400$ czy to wiarygodne ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: PSP do USA za 400$ czy to wiarygodne ? (/Temat-PSP-do-USA-za-400-czy-to-wiarygodne-10120)

Strony: 1 2


PSP do USA za 400$ czy to wiarygodne ? - mateusz171294 - 10-07-2010 23:00

witajcie wistawiłem kilka dni temu na allegro psp i dzis doistałem informacje od pewnej dziewczyny z usa ze jest chętna na kupno za 400$ i za za chwile wysle kase podałem jej email paypala i po 15 min dostałem wiadomosc od paypala :
PayPal

You've got new funds!!!

Transaction ID: xxxxxxxxxxxx
Dear Customer,

You have an Instant Payment of $400.00USD from Mrs Queen Ann ([email protected])

This PayPal Payment has been deducted from the buyer's account but can not be credited into your account until the Shipment Information is received from you E.G Tracking Number or a copy of the Shipment Receipt.

You can now go and ship out the buyer's merchandise and send the shipment information to us at service@pay- palauctionsupport.com

umbrella.gif

co o tym sądzicie czy wysłać ten przedmiot i dac im numer tracking
wkoncu ona sama napisała i po paru minutach dostałem wiadomosc od [email protected] więc nie mogła oszukac mnie z ta wiadomością paypala.

co radzicie wkoncu to 1300 zł na czysto za psp...


RE: PSP do USA za 400$ czy to wiarygodne ? - MareKSG - 10-07-2010 23:03

Ziomek powiem krótko, olej to... Mi oferowano za telefon o dużo za dużo i gdyby nie to, że przeczytałem info o nigeryjskim przekręcie to byłbym bez kasy i telefonu... Tyle w temacie. Pomyśl, po co komu PSP za 400$ skoro taniej może kupić w USA??


RE: PSP do USA za 400$ czy to wiarygodne ? - mateusz171294 - 10-07-2010 23:09

napisałem ze jak zobacze kase na koncie to wysyłam.


RE: PSP do USA za 400$ czy to wiarygodne ? - MareKSG - 10-07-2010 23:12

Jak zobaczysz kasę na koncie to mimo wszystko nie wysyłaj... Wyślij dopiero jak pieniądze będziesz miał w rękach. Ja dostałem nawet potwierdzenie wpłaty od banku ale musiałem wysłać telefon, by pieniądze dotarły do mnie na konto. prawda była jednak taka, że pieniądze nie docierały na konto. Więc pamiętaj: Nigdy nie wysyłaj nic, jeżeli kasy nie będziesz widział na własne oczy.


RE: PSP do USA za 400$ czy to wiarygodne ? - mateusz171294 - 10-07-2010 23:14

no wiem Wink


RE: PSP do USA za 400$ czy to wiarygodne ? - Lukasz142 - 11-07-2010 08:44

No ten nigeryjski przekręt to ciekawa sprawa była.Myślałem że już po wszystkim, ale jak widać po twojej sprawie nie koniecznie.To jest na 100% oszustwo nie bądź naiwny nikt nie da ci kilka razy więcej za towar niż jest wart.A dostałeś od nich dane na które ma zostać wysłane PSP? Pewnie jakaś Nigeria lub inny kraj Afryki.


RE: PSP do USA za 400$ czy to wiarygodne ? - MotorniczyTramwaju - 11-07-2010 09:38

Kurczę, 400$ za PSP to chyba najgłupszy głupol nie kupowałby za tyle...


RE: PSP do USA za 400$ czy to wiarygodne ? - mateusz171294 - 11-07-2010 12:55

no hahaha podała dane do wysyłki kraj-nigeria ;]
napisałem ze jej poprostu nie ufam i ze jak zobaczę na koncie to wysyłam.


RE: PSP do USA za 400$ czy to wiarygodne ? - Burned - 11-07-2010 13:36

Na bank ściema za tyle to PS3 można miec spokojnie. Wszędzie oszuści trzeba uważac.


RE: PSP do USA za 400$ czy to wiarygodne ? - michal2612 - 11-07-2010 13:57

jakaś głupia baba ;p