Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CoinByCall - Zarabiaj BTC i LTC dzwoniąc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: CoinByCall - Zarabiaj BTC i LTC dzwoniąc (/Temat-CoinByCall-Zarabiaj-BTC-i-LTC-dzwoniac-101192)



CoinByCall - Zarabiaj BTC i LTC dzwoniąc - aero2 - 08-11-2014 20:57

Przypadkiem natknąłem się na stronę http://coinbycall.com/ która płaci w BTC i LTC za każdą minutę połączenia głosowego.

Za Polskę stawka wynosi:
BTC 0.00000310 za minutę
LTC 0.00030730 za minutę

Największe stawki mamy dzwoniąc do Finlandi
BTC 0.00000930 za minutę
LTC 0.00092190 za minutę

Minimum wypłaty od 0.01 do 1 BTC, od 0.50 do 30 LTC wypłacane automatycznie co 15 minut.

Statystyki aktualizują się co 3-4 godziny z tego co zauważyłem.

Czy płaci nie wiem, ale na wielu forach o krypto walutach już jest od dawna opisana ta strona.



RE: CoinByCall - Zarabiaj BTC i LTC dzwoniąc - mucios - 09-11-2014 20:39

Są jedynie numery stacjonarne czy pojawiają się też inne?


RE: CoinByCall - Zarabiaj BTC i LTC dzwoniąc - aero2 - 09-11-2014 20:57

Stacjonarne tylko.


RE: CoinByCall - Zarabiaj BTC i LTC dzwoniąc - jamroczik - 18-02-2016 02:26

Oświeżam żeby nie zakładac nowego tematu - czy ta metoda nadal działa? Próbowałem z tel i voipa, ale rozłącza się niezaleznie od numeru po około 5 sekundach.


RE: CoinByCall - Zarabiaj BTC i LTC dzwoniąc - log - 13-05-2016 23:40

Dłuższy czas szukałem info o tym sposobie. Nie wiem jak inni ale ja dopiero raczkuje. Tzn. kupiłem pare szt. androidów i ustawiłem sobie apke schedcall i np. niby najtaniej jest w nju bo w miesio 19 jest opcja że po 10 zł na stacjonarne nolimit. Ale po 4-5 dniach poszedł blok od operatora na karty i rozwiązał umowe... Najdłużej jak narazie działa mi Heyah tj od 25 kwietnia. No ale mam inne info od kogoś co miał też sporo heyah że tam też potrafią zrobić blok. Najgorzej jak już robią blok na imei... to już trzeba wymieniać telefony. Jest niby opcja wymiany - są sklepy co można zwrócić do 30 dni. Ale komu by sie chciało biegać co miesiąc z telefonami. Chętnie powymieniam się doświadczeniami z kimś kto w tym siedzi i co odnosi sukcesy. W tym momencie testuje jeszcze heyah. Tzn ustawiłem dzwonienie na 2 różne numery. Numery zmieniają się co 15 minut. No ale czas pokaże czy takie zmiany wystarczą.


RE: CoinByCall - Zarabiaj BTC i LTC dzwoniąc - krzysiek1581 - 18-04-2017 10:03

hej. czy ten system jeszcze działa?


RE: CoinByCall - Zarabiaj BTC i LTC dzwoniąc - aero2 - 18-04-2017 15:45

Działa.


RE: CoinByCall - Zarabiaj BTC i LTC dzwoniąc - Krzychu102 - 10-03-2020 20:25

Sory, za odkop dzisiaj zarejestrowałem się czy jest opcja rozmawiania przez tel na abonamencie tak aby nie zjadało żadnych środków czy to właśnie na tym polega?