Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mail do Lockerz * WAŻNE ! * - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Mail do Lockerz * WAŻNE ! * (/Temat-Mail-do-Lockerz-WAZNE-10117)



Mail do Lockerz * WAŻNE ! * - Czarny767 - 10-07-2010 20:51

Cytat:Cześć Kathy,nie wiem co się stało,ale nie wchodzi mi strona Lockerz.com. Nie wiem czym to jest spowodowane,nie używam żadnych programów naruszających Regulamin.Być może jest to jakaś pomyłka,proszę o zrobienie czegoś żeby mi działała strona.
Moje IP:

Możecie tam uformować inaczej zdanie.


RE: Mail do Lockerz * WAŻNE ! * - Zythus - 11-07-2010 07:55

Cześć Kathy,nie wiem co się stało,ale nie wchodzi mi strona Lockerz.com. Nie wiem czym to jest spowodowane,nie używam żadnych programów naruszających Regulamin.Być może jest to jakaś pomyłka,proszę o zrobienie czegoś żeby mi działała strona.
Moje IP:

Cytat:Hey Kathy, i don't know what happened, but Lockerz.com isn't working for me. I don't know why, I didn't used any programms which affect Lockerz Terms. Maybe there is a mistake, please do something, to make it working.
My IP:



RE: Mail do Lockerz * WAŻNE ! * - Czarny767 - 11-07-2010 11:09

Dzięki, + .


RE: Mail do Lockerz * WAŻNE ! * - cinexik - 11-07-2010 11:45

w 1 zdaniu powinno być what'S happened


RE: Mail do Lockerz * WAŻNE ! * - Zythus - 12-07-2010 15:32

Nie ma różnicy między "what happened" a "what's happened", oprócz estetycznej oczywiście.