Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ruch pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ruch pytanie (/Temat-Ruch-pytanie-101104)

Strony: 1 2


Ruch pytanie - BloNdyN - 07-11-2014 17:19

Siema. Czy orientuje się ktoś może, skąd xaimeer zdobywa i jak ten ruch ? Big Grin
Jestem bardzo ciekaw.. Używa jakiegoś oprogramowania i proxy?Czy co, że zdobywa nawet duże ilości ? Byłbym zainteresowany pomocą jak ktoś wie,

Prosiłbym o odpowiedź, jeśli ktoś wie. Jestem nawet zapłacić za informacje co i jak Big Grin o ile ktoś powie. Kiedyś ktoś sprzedawał coś na tym forum ale nie pamiętam kto i kiedy dokładnie. Proszę o odp jak ktoś wie na p.


RE: Ruch pytanie - Klin - 07-11-2014 17:39

Boże... formułowanie logicznie brzmiących zdań to wyzwanie w ostatnich czasach Big Grin

Z tego co wiem to facebook i twitter Lol


RE: Ruch pytanie - osinex - 07-11-2014 17:41

Kiedyś ktoś sprzedawał coś [..] ale nie pamiętam kto i kiedy Idea


RE: Ruch pytanie - poczmail - 07-11-2014 19:04

Być może ma jakiś programik w swoim własnym botnecie, albo kupuje po taniości wejścia na stronie oferującej targetowany traffic. Ciekaw tylko jestem jak wygląda sprawa z realnością tychże wizyt - bo dajmy na to po cenie 50 gr za 1000 wejść w link choćby z shorte (zakładam, że to nie boty i spory odsetek kliknie 'skip ad'), nawet jeśli nie będzie zliczało większości, i tak da się na tym zyskać.

Jeśli zaś chodzi o jakąś darmową metodę na ruch (uprzedzam - niska jakość), było już kiedyś na forum to podane:

1) wejdź na https://surfingweb.co/
2) zainstaluj ich baner promocyjny na zwykłym blogu choćby na bloggerze
3) ustaw wtyczkę autorefresh na 2 sekundy i ciesz się przypływem mnóstwa darmowych punktów wymiennych na odwiedziny strony Smile


RE: Ruch pytanie - BloNdyN - 07-11-2014 20:05

Hmm poczmail dzieki sprawdze i ogarne. 2@UP i UP wiem zle napisalem xd Nie zrozumiale xdd Wybaczcie.

Ktos cos jeszcze?


RE: Ruch pytanie - AnnaKa - 07-11-2014 21:31

Tak jak Tobie pisałem na PW. Podeślę to Tobie tylko licz się z tym że jest to ruch proxy czyli jaość 0

Edit
Proszę bardzo : http://zarabiam.com/Temat-VisitorMaker-Trial-DOWNLOAD-101127


RE: Ruch pytanie - BloNdyN - 07-11-2014 23:03

Dziekowac temat mozna close.


RE: Ruch pytanie - Xaimeer - 08-11-2014 17:33

Dzięki za reklamę. Pozdrawiam Big Grin


RE: Ruch pytanie - GreenDay - 08-11-2014 17:51

Fiverr, Seoclerk, własny bot z bazą prx lub auto surf nawet.Opcji parę jest, ale przy jego cenach nie zrobisz mu konkurencji. Big Grin


RE: Ruch pytanie - BloNdyN - 08-11-2014 17:53

Pytalem z ciekawosci ale troche roboty jeest.. Ja nawet wpolowie nie ogsrniam.