Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Możliwości, a brak pomysłu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Możliwości, a brak pomysłu (/Temat-Mozliwosci-a-brak-pomyslu-101047)

Strony: 1 2 3 4


Możliwości, a brak pomysłu - Szymun - 06-11-2014 19:21

Cześć, mieszkam w akademiku i rachunki mam za darmo, więc pomyślałem że komputer mógłby być cały czas włączony w kontekście zarabiania w internecie. Na początku wpadłem na pomysł botowania i sprzedawania postaci/pieniędzy w jakimś MMO, ale nie jestem przekonany czy to dalej jest opłacalne. Znacie może lepsze pomysły? Jeśli coś fajnie wypali, chętnie podzielę się pierwszymi zarobkami z tym, kto mi pomógł Smile


RE: Możliwości, a brak pomysłu - venzer - 06-11-2014 19:30

Co do MMO to jest opłacalne.
wpisz sobie np Lineage 2 adena lub jakaś inna grę tego typu


RE: Możliwości, a brak pomysłu - Szymun - 06-11-2014 19:51

właśnie w tym sęk- jaką?

grałem kiedyś w tibię i wiem ile +/- czasu trzeba poświęcić na zdobycie kasy/lvla, ale co do innych gier to nie umiem tego ocenić i potrzebuję porady Smile bo czasem niekoniecznie musi się opłacać, a porównać to już w ogole niemożliwe


RE: Możliwości, a brak pomysłu - Zartrom - 06-11-2014 20:15

Koparkę bitcoinów pobierz skoro pc może być 24/7. Zawsze to parę złotych skoro rachunek cię nie obchodzi Tongue


RE: Możliwości, a brak pomysłu - KerPwn - 06-11-2014 20:24

(06-11-2014 20:15)Zartrom napisał(a):  Koparkę bitcoinów pobierz skoro pc może być 24/7. Zawsze to parę złotych skoro rachunek cię nie obchodzi Tongue
Miałeś na myśli chyba parę groszy przez miesiąc, co jest totalnie bez sensu bo można by to wykorzystać w inny sposób. Od siebie mógłbym polecić postawienie bota do Runescape, musisz mieć dobre konto, albo zrobić( to zabiera trochę czasu, albo kupić) do tego jakiś premium skrypt, najlepsze potrafią robić 1-2 M golda w godzinę a 1 M to około złotówki Smile Oczywiście to tylko teoria, w praktyce nie wygląda to tak fajnie, lecą bany, trzeba umieć bocić, a tego najlepiej się nauczyć na własnych błędach Smile


RE: Możliwości, a brak pomysłu - Szymun - 06-11-2014 20:40

Ale czy ktos te miliony kupuje? Smile


RE: Możliwości, a brak pomysłu - Siwy2606 - 06-11-2014 20:45

(06-11-2014 20:15)Zartrom napisał(a):  Koparkę bitcoinów pobierz skoro pc może być 24/7. Zawsze to parę złotych skoro rachunek cię nie obchodzi Tongue

Teraz koparki są już nieopłacalne... Teraz się wynajmuje sprzęt i się kopie wirtualnie.
Np. http://allegro.pl/koparka-ltc-btc-1mh-s-szybki-zysk-i4762432770.html


RE: Możliwości, a brak pomysłu - Szymun - 10-11-2014 12:27

Więc jak, przychodzi wam coś jeszcze do głowy?


RE: Możliwości, a brak pomysłu - MaLiN - 10-11-2014 20:55

Może oglądanie płatnych reklam? Z tym, że potrzebowałbyś pewnie bota, który by co jakiś czas zatwierdzał.


RE: Możliwości, a brak pomysłu - Szymun - 11-11-2014 23:21

@up

nie mam bota, ani nawet się na nich nie znam

@topic

odświeżam, a przez pierwsze tygodnie dziele się % z przychodów