Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisza pod Allegro i nie tylko z bardzo dużym potencjałem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nisza pod Allegro i nie tylko z bardzo dużym potencjałem. (/Temat-Nisza-pod-Allegro-i-nie-tylko-z-bardzo-duzym-potencjalem-101024)



Nisza pod Allegro i nie tylko z bardzo dużym potencjałem. - Maniero - 06-11-2014 15:22

1.Nazwa przedmiotu : Nisza pod Allegro i nie tylko, duży potencjał oraz mała konkurencja.
2.Opis przedmiotu : Sprzedaję kolejną nisze, nisza jest średnio popularna i na 99% nie była wymieniona na forum. Produkt cyfrowy, lecz bardzo specyficzny.
Przestawię konkrety.
Niszę pozyskujemy sami, lecz zarobek zależy od nas samych... należy poświęcić trochę czasu na pozyskanie towaru, lecz głównie liczą się umiejętności oraz czasami szczęści. Tak więc produkt jest bardzo specyficzny i "nowy". Dodatkowo nisza jest "elastyczna" czyli możemy sprzedawać towar za kilka złotych oraz kilkadziesiąt, wszystko zależy od naszego wkładu pracy. Sam na niszy jeszcze nie działam, ale od x czasu śledzę aukcję i z tego co widzę to dziennie możemy wyciągnać do 50 - 60 zł.

Jak wspomniałem, konkurecja to jakieś 9 - 10 aukcji, lecz w tym przedziale cenowym co my mamy zamiar sprzedawać są 2 aukcje jednej osoby, z których ma całkiem dobry profit.

Nie sprzedajemy xxx sztuk na aukcji lecz kilka za dobrą cenę (okolice 10 zł a nawet i więcej).

Od razu mowię, że jeśli ktoś myśli, ze kupi nisze, wystawi aukcję a kasa sama wpadnie to nawet niech nie traci pieniędzy. By zarobić musimy sami popracować, jak wspomniałem.. czasem jest to godzina, czasem mniej lub więcej.

Nisza nie upadnie.... nie prędko, można powiedzieć, ze jest związana z grą.
Poniżej zdjęcie sprzedaży użytkownika w ciągu 2 - 3 dni.

Skoro są z niej takie kokosy to dlaczego sprzedaję? Ponieważ nie mam zbytnio czasu na zdobywanie towaru, ale nie wiem czy aby na 100% nisza podchodzi pod moją DG.

Dlaczego sprzedaję tak tanio? Ponieważ nie jest to złota nisza z której mamy kilka tysięcy miesięcznie (lecz kilka stów spokojnie zarobimy) oraz musimy mieć czas na pozyskanie towaru.

Od razu dodam, ze nie oddaję do recenzji tak jak większosć moich nisz. Kto ode mnie kupował nisze/poradniki wie, że zawsze coś zarobimy.

Obecnie staram się obmyślić metodę by w pełni zautomatyzować pozyskiwanie towaru.


3.Zdjęcia : [Obrazek: whg2av.jpg]
4.Kontakt : GG: 9979758 oraz PW
5.Cena : pierwsza osoba 30 zł kolejne osoby 35 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Bank/PP


RE: Nisza pod Allegro i nie tylko z bardzo dużym potencjałem. - daniel42na - 06-11-2014 15:56

Nisze sprzedajemy tutaj:
http://zarabiam.com/Forum-Poradniki-i-Nisze-392

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.