Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na inwestycje ! Kapitał = ok. 10 tysięcy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomysł na inwestycje ! Kapitał = ok. 10 tysięcy (/Temat-Pomysl-na-inwestycje-Kapital-ok-10-tysiecy-101008)



Pomysł na inwestycje ! Kapitał = ok. 10 tysięcy - maxiu6621 - 06-11-2014 12:41

Witam,
Regularnie przeglądam forum i widzę coraz to nowsze metody i rozwiązania w zarabianiu pięniedzy zdalnie. Spośród wszystkich pomysłów bardzo trudnym jest uporządkowanie ich. Przez wiele prób zarabiania pieniedzy na forexie,poprzez facebooka ,koncząc na bukmacherce udało mi sie zaoszczedzić w niecały rok ponad 10 tysiecy.Teraz czas aby mądrze te pieniądze zainwestować. Stąd moja gorąca prośba abyscie mogli pomóc mi w inwestycji tych pieniedzy. Z góry dziękuje za każdy ciekawy pomysł (potrafię się odwdzięczyć).
Pozdrawiam forumowiczówHeart


Pomysł na inwestycje ! Kapitał = ok. 10 tysięcy - Admin - 06-11-2014 12:46

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Pomysł na inwestycje ! Kapitał = ok. 10 tysięcy - mikiniki - 06-11-2014 13:02

10k. W jakiś ciekawy serwis i w jego promocję. Żeby przynosił zyski długofalowo.