Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadmore.pl - nowe pp od Freebiz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Leadmore.pl - nowe pp od Freebiz (/Temat-Leadmore-pl-nowe-pp-od-Freebiz-100931)



Leadmore.pl - nowe pp od Freebiz - Rokes - 05-11-2014 07:49

Z racji tego że jest to inny serwis postanowiłem założyć nowy temat Smile
Dziś rano otrzymałem taką o to wiadomość od Pana Arka z Freebiz:

Cytat:Nowy system. Nowe funkcje. I każdego dnia coraz więcej nowości.
Cieszymy się, że przez tak długi czas obdarzaliście nas zaufaniem i współpracowaliście z nami. Postanowiliśmy Wam to wynagrodzić na dwa sposoby. Oddajemy Wam nowy system do zarządzania swoimi kampaniami reklamowi. Lepszy, czytelniejszy i ładniejszy : )
Dodatkowo każdy użytkownik Freebiza, który założył konto przed 4.11.2014 otrzyma podwyżkę o 20 gr. Wystarczy, że po założeniu konta w profilu użytkownika poda swój login z freebiza i hasło. System automatycznie pobierze Wasze stawki i zwiększy je o dodatkowe 20 gr za lead. Podwyżka jest dożywotnia.

Nie zastanawiając się od razu przystąpiłem do rejestracji, stawki bardzo mnie cieszą, wahają się od 4.5 zł do 6 zł ( Dla użytkowników freebiz jest to 4.7 zł i 6.2 zł )

[Obrazek: jpjd11.jpg]

Tak więc zapraszam wszystkich do rejestracji, oczywiście z REFLINKA oferuję mała pomoc.

REFLINK: Wkrótce Smile
CZYSTY LINK: www.leadmore.pl



RE: Leadmore.pl - nowe pp od Freebiz - szpilmen - 05-11-2014 07:53

Miało być wielkie boom, wyszło jak zawsze. Strona od pp.freebiz różni się tylko wyglądem.


RE: Leadmore.pl - nowe pp od Freebiz - tremen - 05-11-2014 07:54

jest już taki temat więc do usunięcia


Leadmore.pl - nowe pp od Freebiz - surfer0700 - 05-11-2014 09:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.