Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
▶ STRATEGIE ◀ - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: ▶ STRATEGIE ◀ - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? (/Temat-%E2%96%B6-STRATEGIE-%E2%97%80-skuteczne-sposoby-na-zarabianie-na-opcjach-binarnych-100928)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - Janusz Cebula - 03-01-2015 02:22

Camparic

Bardzo słabo, że nie dajecie backtestów strategi lub własnej skuteczności w testach. Mogę pobrać strategię, przez tydzień sprawdzi się na poziomie 100% a w drugim tygodniu 0%. Zresztą wrzucacie i napisalibyście,że ta strategia jest gorsza od tej czy od tej.


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - Comparic - 05-01-2015 12:34

(03-01-2015 02:22)Janusz Cebula napisał(a):  Camparic

Bardzo słabo, że nie dajecie backtestów strategi lub własnej skuteczności w testach. Mogę pobrać strategię, przez tydzień sprawdzi się na poziomie 100% a w drugim tygodniu 0%. Zresztą wrzucacie i napisalibyście,że ta strategia jest gorsza od tej czy od tej.

Jesteśmy portalem informacyjno-edukacyjnym. Pokazujemy dostępne rozwiązania - w tym przypadku strategie - to od samego użytkownika zależy jednak czy zdecyduje się z nich korzystać. Oczywiście nie są to pierwsze lepsze z "ulicy" tylko cieszącę się pewną popularnością/czy też w jakiś sposób potwierdzoną skutecznością.

W kolejnych opracowaniach postaramy się jednak uwzględnić uwagi i publikować informacje o własnych testach w miarę możliwości.


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - MaLiN - 06-01-2015 22:13

Może ją pobrać i skorzystać, ale także postarać się samemu ją zmodyfikować pod siebie Wink


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - Bartek16611 - 12-01-2015 11:33

Jakby wam się kiedyś chciało to możecie nagrać filmiki z praktycznym zastosowaniem tych strategi Big Grin


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - Comparic - 13-01-2015 08:46

Dzisiaj strategia przygotowana przez naszego redakcyjnego kolegę - pełny, dokładny opis + wykresy + przykłady - mowa tutaj o SYSTEMIE WYBIĆ Z KANAŁU NOCNEGO

__________________________________________________________________________
Metoda wybicia z kanału nocnego to modyfikacja przygotowana na rynek forex oryginalnej metody, wymyślonej pod koniec lat 70-tych przez Jake Bersteina autora wielu publikacji o tematyce giełdowej, z których chyba najbardziej znana jest książka pod tytułem Inwestor jednosesyjny. Oryginalna metoda nazywa się „Najważniejszy czas dnia„.

Technika ta została opracowana na rynek giełdowy. Jest to metoda jednosesyjna to znaczy, że otwarcie i zamknięcie pozycji następuje podczas jednej sesji giełdowej. Technika polega na użyciu wykresu z 5 minutowym interwałem. Po pierwszych 2 godzinach trwania sesji zaznaczamy najwyższy i najniższy poziom jaki wyznaczyła cena na podstawie zamknięcia okresów 5 minutowych


Szczegóły: http://comparic.pl/system-wybic-z-kanalu-nocnego-70-skutecznosci-pelny-opis-strategii/

W grudniu gra strategią przyniosła 70% skuteczności

Nie ja przygotowywałem opis strategii, więc jakiekolwiek pytania lepiej zadawać bezpośrednio pod artykułem. Chociaż w razie potrzeby postaram się pomóc Smile


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - MaLiN - 14-01-2015 00:38

(12-01-2015 11:33)Bartek16611 napisał(a):  Jakby wam się kiedyś chciało to możecie nagrać filmiki z praktycznym zastosowaniem tych strategi Big Grin

Jest to w planach, o ile zaplecze techniczne pozwoli Wink


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - UKL - 15-01-2015 03:10

(12-01-2015 11:33)Bartek16611 napisał(a):  Jakby wam się kiedyś chciało to możecie nagrać filmiki z praktycznym zastosowaniem tych strategi Big Grin

Marzenie ściętej głowy. Przecież tu chodzi wyłącznie o promowanie ich serwisów internetowych Wink
Nie wierzę w to, że jeśli te ich strategie byłyby takie super skuteczne i byliby takimi specjalistami, to że siedzieliby na forum i pisali posty zamiast praktycznie wykorzystywać strategie i robić na nich kasę Big Grin


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - MaLiN - 15-01-2015 08:24

(15-01-2015 03:10)UKL napisał(a):  Marzenie ściętej głowy. Przecież tu chodzi wyłącznie o promowanie ich serwisów internetowych Wink
Nie wierzę w to, że jeśli te ich strategie byłyby takie super skuteczne i byliby takimi specjalistami, to że siedzieliby na forum i pisali posty zamiast praktycznie wykorzystywać strategie i robić na nich kasę Big Grin

I kto tu pisze...

To, że promuje serwis internetowy nie oznacza, ze sam nie inwestuje. Można przecież łączyć te dwie rzeczy. Kto pisze o skutecznych strategiach? Bo chyba tylko Ty. Radzę jednak patrzeć na siebie, jak to na siłę się promuje platformę eXbino...


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - bart07 - 05-02-2015 16:47

Akurat MLN prowadzi dziennik i pokazuje, ze korzysta ze strategii, więc nie wiem po co kolejne bezsensowne spory. Zresztą nie ma strategii, które same będą wszystko robiły. To tylko dodatek.

Ostatnio był wrzucony filmik z obsługi mt4, to nikomu się nie podobał, poza pojedynczymi osobami. Ja bym stracił ochotę na tworzenie nowych filmików...


RE: STRATEGIE - skuteczne sposoby na zarabianie na opcjach binarnych? - Bania - 11-02-2015 15:57

(02-12-2014 21:55)MoreSound napisał(a):  Uważajcie tylko z tą strategią (Short-Term), bo strzałki z błędnymi sygnałami znikają Wink

Wlasnie zauwazylem, ze przy paru alarmach strzalek nie ma. Mozesz mi wytlumaczyc jak to interpretowac? Jak strzalka zniknie to nie wchodzic czy jak?