Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu (/Temat-Lead-Network-Wasze-Pytania-do-Ekipy-Serwisu-100925)



Lead.Network - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 04-11-2014 23:37


[Obrazek: white-logo.png]

Jeżeli macie jakieś pytania do Ekipy Lead.Network - możecie pytać w tym temacie!





RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - unforgivable - 05-11-2014 21:58

@[Karcz-Provider] ja już zapytałem w pw czy tak można, czekam na odp Wink


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 05-11-2014 23:13

Odpisałem Smile I dzięki za zgłoszenie!

PS. W sprawach pilnych, moje GG: 10214824.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - dawkos23 - 06-11-2014 00:00

Czy w HotCash jedyna metoda promocji jest spam czy to na Fb poprzez FP czy gdziekolwiek indziej? Czy sa jakies inne sposoby z postawieniem bloga itp? Czy tutaj tego sie nie praktykuje? Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Karczu - 06-11-2014 00:34

Dużo osób zarabia u nas na własnych stronach Smile

Mamy funkcję Gateway (każdy może sobie wkleić nasze okienko płatności SMS na swoją stronę www w bardzo łatwy sposób), przez co możliwości zarobkowe są... praktycznie nieograniczone Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - bec2 - 06-11-2014 13:09

przelewy zlecacie tylko w nocy? Tongue


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 06-11-2014 17:08

Z reguły przelewy wychodzą w godzinach wieczornych Smile


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - ZexKox - 06-11-2014 17:28

Zamierzacie wprowadzić może jakieś bardziej rozbudowane opcje do gatewaya ? Tak aby można było sobie dostosować do swoich potrzeb ? Chodzi oczywiście o wygląd.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Leaders - 06-11-2014 19:08

Planujemy w najbliższym tygodniu-dwóch wprowadzić conajmniej kilka-kilkanaście gotowych skórek pod różne kolorystyki stron internetowych Smile

Jeśli chodzi o własnoręczną edycję... Możliwe, że wprowadzimy dla góry oraz dołu gatewaya - sam środek musiałby raczej pozostać bez zmian, aby informacje o numerze etc. nie były zlewające się z tłem.


RE: HotCash - Wasze Pytania do Ekipy Serwisu - Saxofonfan - 06-11-2014 19:42

Czy jest może jakaś bliżej określona data dodania opcji mentora? Bo mam czas, możliwości i ogrom chęci ale trzeba by było mnie troszkę pokierować.