Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NIEcodziennik Money Ninja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: NIEcodziennik Money Ninja (/Temat-NIEcodziennik-Money-Ninja-100912)



NIEcodziennik Money Ninja - MoneyNinja - 04-11-2014 20:53

MoneyNinja - dziennik

Postanawiam założyć dziennik moich zarobków w internecie. Na początek może trochę o sobie. Mam 16 lat, chodzę do liceum. Na pieniądzach nie śpię (póki coJerk2). Chcąc nie chcąc muszę zacząć powili zarabiać i odciążyć rodziców, nie dlatego że ode mnie tego wymagają ale dlatego że chcę... no dobra nie będę was zanudzać Wink Może potem coś więcej rozwinę...
Moja wybujała ambicja kontrastuje z wybitnym lenistwem i słomianym zapałem, najchętniej już minutę po wrzuceniu jakiegoś pliku chciałbym widzieć pobrania... wiem że to praktycznie nie możliwe na tym etapie ale to po prostu jest silniejsze odemnie i wtedy szybko się zniechęcam po czym wracam i tak w kółko...

Przebite
Nieprzebite

Listopad 2014:
- Sub SMS (HotCash.org): 127/150zł
- PPA (firecash.org): 0/50$ aktualnie zawieszone
(stan na 9.11)



04.11.2014

Zarobki:
PPA: 0$
Dziennik: Dziś dokończyłem pierwszy plik w VB, przygotowałem wiarygodny filmik, przy którym zeszło naprawdę dużo czasu ;p. Wrzuciłem filmik na YT ok. godz.19:00 i na tę chwilę ma 25 wyświetleń czystych bez żadnych programów. Spamiłem bardzo niewiele...
Na FC pokazuje konwersje pliku 0/18 (0.00%).
Co do samej niszy to przeznaczona jest dla polaków ale nie jest zła uwierzcie mi Smile Prawdziwą globalną petardę szykuje jednak dopiero na weekend, ale na razie nic nie piszę więcej o niej bo nie wiadomo jak z czasem się wyrobię. Ogólnie czas to straszny skur$$$n... szkoła, obowiązki i jeszcze trzeba coś zarobić... ahhh.... co zrobisz nic nie zrobisz Smile
Popracowałbym jeszcze coś dzisiaj gdyby nie fakt że jutro muszę wstawać i lecieć do szkoły, na samą myśl o tym blokuje mi się mózg a muszę jeszcze się pouczyć...

Trzymajcie za mnie kciuki, tyle na dziś Huh
i powodzenia dla was Smile

PS
Jak myślicie zostawić laptopa na noc z EnhanceViews, żeby nabijało?


RE: Dziennik Money Ninja - EWENEMENT - 04-11-2014 21:37

Sam zaczynam w PPA tylko nie z filmami a blogiem wiec troche inne fronty Smile Powodzenia i wysokich zarobków zycze Wink


RE: Dziennik Money Ninja - MoneyNinja - 04-11-2014 21:43

(04-11-2014 21:37)EWENEMENT napisał(a):  Sam zaczynam w PPA tylko nie z filmami a blogiem wiec troche inne fronty Smile Powodzenia i wysokich zarobków zycze Wink
Zapomniałem dodać że blog też prowadzę Smile
Na... tumblr.com Smile Chce przetestować jak u nich będzie się to sprawować.


RE: Dziennik Money Ninja - EWENEMENT - 04-11-2014 22:07

Ahhh, czyli ambitniej niż ja Wink Niestety z YT sie nie lubimy to raczej filmów nie będę wstawial Smile Jestem ciekawy jak Ci będzie szlo, na pewno będę śledził Smile


RE: Dziennik Money Ninja - MoneyNinja - 07-11-2014 21:19

Przez ostatnie dwa dni nic nie pisałem, w środę się nie wyrobiłem a czwartek po południu spędziłem w łóżku, chory facepalm.
Nie oznacza to że przez cały ten czas nie zrobiłem nic co jest związane z zarabianiem bo to że ja nie byłem zbytnio zdolny do pracy nie oznaczało że mój laptop nie mógł pracować i nabijać kredytu w EnhanceViews Lol.

Doszedłem również do wniosku że poświecę się bardziej subskrypcją SMS kosztem PPA, ale z PPA całkowicie nie rezygnuje. Na początek z Subskrypcjami będzie ciężko bo jestem w tym temacie zielony ale mam nadzieję że kroczek po kroczku wszystko będzie posuwało się w dobrą stronę i tego mi życzcie.

Co do samego dziennika, nie obiecuje że będę pisał codziennie, po prostu jak zrobię coś sensownego to napiszę Smile.

Pozdrawiam i zabieram się za subskrypcje SMS.


RE: Dziennik Money Ninja - MoneyNinja - 09-11-2014 13:13

08.11.2014-09.11.2014

Cóż to był za wieczór wczoraj, dla mnie osobiście emocjonalny rollecoster. Tak jak wielu z was ja również chciałem wykorzystać wczorajszą szansę na zarobek jaką była transmisja Polsat Boxing Night w PPV. Kilka minut do rozpoczęcia gali... a tu serwery eforsa.pl padły facepalm, myślę sobie cały misterny plan w pizdu, już miałem rzucić to wszystko aż tu olśnienie Idea i na szybko zakładam konto na HotCash.pl, tworzę leada i go dopieszczam. Ok wszystko gotowe więc rozpoczynam akcję SPAM. Decyzja o założeniu konta na HotCashu to był strzał w dziesiątkę.

Od godziny 21 do 0:30 udało mi się zarobić na subskrypcjach SMS - impreza 127zł!!! I jest to rekord, którego z pewnością prędko nie pobiję, no bo przecież nie codziennie jest coś w PPV. W następne dni zapewne nic nie wpadnie ale... krok po kroczku i do celu Smile.

Mam już kilka pomysłów inwestycyjnych co by zwiększyć zarobki, o wszystkim będę informował tutaj więc wpadajcie Smile

Zarobek:
127zł (HotCash.pl)
0zł - PPA (firecash) - póki co PPA zawieszam


[Obrazek: zarbek.jpg]


RE: Dziennik Money Ninja - Napster123 - 11-11-2014 13:36

PPA to super sposob na zarobek ja jednak polecam skracacze.
Powodzenia


NIEcodziennik Money Ninja - Vasaki - 25-02-2018 10:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.