Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek (/Temat-Dziennik-Pracy-PPI-Voldir-4Colors-Misterzelek-100754)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4Colors - 07-03-2015 21:41

[Obrazek: bUnbmHO.png]

- Facebook

Przez ostatnie dni zajmowałem się w głównej mierze Facebookiem. Stworzyłem łącznie 3 konta ( w tym jedno matkę ) i powrzucałem kilka postów dotyczących landingów. Początkowo skupiałem się na Polsce. Przy stanie 5 grup zarobiłem: 0.49$. Potem miałem chwilkę przerwy i rozszerzyłem swoje pole działania na za granicę ( głównie Niemcy ) i tu niestety straszna kicha, bo 0$. Potem przy próbie na Polsce ( 4 grupy ) też 0$. Nisza się nie wypaliła tylko muszę ją promować w innym miejscu ( chyba już wiem w jakim ).

- Youtube

Tutaj mam lekką przerwę tzn. filmiki dalej na siebie zarabiają, ale nie są to zawrotne kwoty ( 0.50-1.30$ dziennie ). Mam zamiar powrotu, ale przydałby się jakiś program do szybszego wrzucania - nie ręcznie oraz jakaś aplikacja do szybkiej obróbki ( aby Yt nie usuwał od razu filmów ).

- Blog

Dzisiaj rozpocząłem prace nad Blogiem. Wstawiłem obecnie 2 posty, może napiszę więcej ( same w sobie prezentują się chyba dobrze. Wrzuciłem 2 Mirrory - obecnie 1 PPA, 2 PPI. Zobaczymy jak to wyjdzie . Problem jest tylko z logiem ( jakby ktoś chciał za darmo się podzielić do chętnie przyjmę Lol ). Promować stronę będę poprzez filmiki, ale to jak będzie tam już z powiedzmy +/- 3 wpisów.

Zastanawiałem się też nad przenosinami do NCR ( mimo, że stawki są niskie . Głównym powodem jest to, że olał mnie lekko Administrator PIB. Potrzebowałem pilnie kasy, bo brakowało mi 20 zł do zakupu pewnej rzeczy. Napisałem do admina, czy nie mógłby wypłacić mi 16.50$ - zero odpowiedzi.

Swoją drogą czyta to ktoś? pokerface


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - misterzelek - 07-03-2015 22:50

Czytam czytam Xd a u mnie trochę lipa bo nauka a mam przygotowane filmiki i wyświetlenia i inne... Ale szkoda że z innych nic nie wpada ;/


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4Colors - 07-03-2015 22:55

(07-03-2015 22:50)misterzelek napisał(a):  Czytam czytam Xd a u mnie trochę lipa bo nauka a mam przygotowane filmiki i wyświetlenia i inne... Ale szkoda że z innych nic nie wpada ;/

O ile się nie mylę z komentowania nieźle Ci szło Big Grin
Może spróbuj podziałać w tym kierunku i zobaczyć jak będzie Smile


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - misterzelek - 08-03-2015 09:55

Z komentowania się okazało ze mi wpadło a nie z filmików ten dolar coś..


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - mario22455 - 08-03-2015 13:19

(07-03-2015 21:41)4Colors napisał(a):  
[Obrazek: bUnbmHO.png]

- Facebook

Przez ostatnie dni zajmowałem się w głównej mierze Facebookiem. Stworzyłem łącznie 3 konta ( w tym jedno matkę ) i powrzucałem kilka postów dotyczących landingów. Początkowo skupiałem się na Polsce. Przy stanie 5 grup zarobiłem: 0.49$. Potem miałem chwilkę przerwy i rozszerzyłem swoje pole działania na za granicę ( głównie Niemcy ) i tu niestety straszna kicha, bo 0$. Potem przy próbie na Polsce ( 4 grupy ) też 0$. Nisza się nie wypaliła tylko muszę ją promować w innym miejscu ( chyba już wiem w jakim ).

- Youtube

Tutaj mam lekką przerwę tzn. filmiki dalej na siebie zarabiają, ale nie są to zawrotne kwoty ( 0.50-1.30$ dziennie ). Mam zamiar powrotu, ale przydałby się jakiś program do szybszego wrzucania - nie ręcznie oraz jakaś aplikacja do szybkiej obróbki ( aby Yt nie usuwał od razu filmów ).

- Blog

Dzisiaj rozpocząłem prace nad Blogiem. Wstawiłem obecnie 2 posty, może napiszę więcej ( same w sobie prezentują się chyba dobrze. Wrzuciłem 2 Mirrory - obecnie 1 PPA, 2 PPI. Zobaczymy jak to wyjdzie . Problem jest tylko z logiem ( jakby ktoś chciał za darmo się podzielić do chętnie przyjmę Lol ). Promować stronę będę poprzez filmiki, ale to jak będzie tam już z powiedzmy +/- 3 wpisów.

Zastanawiałem się też nad przenosinami do NCR ( mimo, że stawki są niskie . Głównym powodem jest to, że olał mnie lekko Administrator PIB. Potrzebowałem pilnie kasy, bo brakowało mi 20 zł do zakupu pewnej rzeczy. Napisałem do admina, czy nie mógłby wypłacić mi 16.50$ - zero odpowiedzi.

Swoją drogą czyta to ktoś? pokerface

Ja czytam Big Grin

Widzę, że zastanawiasz się nad przeniesieniem na NCR. Sam kiedyś działałem na PIB tak jak Ty, a obecnie działam w NCR i wiem dokładnie jak oba serwisy działają. PIB kiedyś był okej ale z czasem zaczęły się problemy ze spadkiem stawek oraz blokowaniem stron. W NCR problem z blokowaniem landingu również istnieje ale oni rozwiązują go poprzez zmianę przekierowania u siebie i wszystko szybko działa poprawnie, w PIB trzeba było zmieniać wszystkie linki u siebie co było bardzo czasochłonne. Mówiłeś że stawki są niższe, do tego też się odniosę. Ja osobiście nie odczułem spadku stawek. Na PIB prawie połowa pobrań była za 0.02$ a na NCR tylko około 20% instalacji jest za poniżej 0.05$, i nie są to ich informacje lecz potwierdzone moim doświadczeniem. Kontakt z suportem jest świetny, odpisują w kilka minut, wszystko oczywiście w języku polskim. Problemy zdarzają się rzadko a jak już są to są za to refundy. Opisałem taką sytuację w ostatnich postach w moim dzienniku. Link poniżej. Jak już będziesz się przenosił to w zamian za rejestrację z reflinka pomogę we wszystkim i odpowiem na pytania a mam już w tym duże doświadczenie. W końcu Ciebie to nic nie kosztuje a ja dostanę parę centów żeby kupić sobie np. pączka, no pączka mi żałujecie? Lol

Jak masz jakieś pytania to PM i tam też podam reflink lub jest on też w pierwszym poście mojego dziennika. Z góry dziękuję

http://zarabiam.com/Temat-Taka-mala-zabawa-z-PPI-by-mario22455-109784


Pozdrawiam.


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - Arivi - 08-03-2015 18:23

@4Colors
Jak nie wiesz co wybrać to wybierz media-shit.com... najlepszy wybór Jerk2
Tobie i mariowi wysłałem PW z dość ciekawą metodą zarabiania na PPI, jednak trzeba ją lekko zmodyfikować. (nawet chyba wiem jak)

@mario22455
A mnie trochę podszkolisz, bo już wyszedłem z wprawy?


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - misterzelek - 08-03-2015 18:32

U mnie wow 4 $ na koncie cały dzień spędzony Nie przy kompie więc też nic nie zrobiłem wpadł lead 0.01 $ 4 Ale parę filmów po komentuje jutro dodam filmy i może coś wpadnie oby Smile
Jeszcze trochę do wypłaty


4$/20$


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4Colors - 09-03-2015 17:40

[Obrazek: bUnbmHO.png]

- Blog

Teraz skupiam się tylko i wyłącznie na blogu. Na PIB spadły mi drastycznie zarobki ( około 0.50$ dziennie ). Dobijam do wypłaty i przez tydzień testuję NCR. Strona już jakoś wygląda, codziennie wrzucam po 2 posty ( teraz jest ich 6 Big Grin ). Gdy przekroczę magiczną liczbę 30 zajmę się filmikami.



RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - misterzelek - 09-03-2015 18:46

Jak cie ja chciałbym mieć 0.5 dz u mnie lipa coś musze podrzucić


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4Colors - 09-03-2015 19:22

U mnie co dzień to gorzej... 0.21$ dzisiaj. Jak nic się nie ruszy to do wypłaty w tym tygodniu nie dojdę ( brakuje 0.90$ ). Wszystkie nadzieje wiąże z blogiem i tym, że PPA wyparli.