Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na dwóch fanpage'ach - smagalaz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na dwóch fanpage'ach - smagalaz (/Temat-Zarabianie-na-dwoch-fanpage-ach-smagalaz-100753)

Strony: 1 2


RE: Zarabianie na dwóch fanpage'ach - smagalaz - mysc - 02-11-2014 16:03

Jaki zasięg ma tam udostępniany FP ? Może się dogadamy co do reklamy ?;P


RE: Zarabianie na dwóch fanpage'ach - smagalaz - VoreCC - 02-11-2014 16:05

@[zozols1] Jaką mu robię konkurencję, skoro ten fanpage widzi 150k ludzi i każdy może (tak jak ja) znaleźć go po wpisaniu "angielskie" w wyszukiwarce facebooka?


RE: Zarabianie na dwóch fanpage'ach - smagalaz - smagalaz - 02-11-2014 22:00

[Obrazek: ppvohc.jpg]
Zarobek ze 160 fanów na fanpage'u erotycznym... Dziękuję, dobranoc.

Swoją drogą to kiedyś z dystansem patrzyłem na skracacze - teraz wierzę w to, że onaniści mogą zapewnić mi mały, aczkolwiek pasywny dochód Big Grin


RE: Zarabianie na dwóch fanpage'ach - smagalaz - smagalaz - 10-11-2014 08:55

Zrezygnowałem z zarabiania na skracaczach tylko na tych dwóch stronach, byłoby głupotą prowadzić taki poradnik. Postanowiłem otworzyć się na inne branże Smile

[Obrazek: hievj9.jpg]
Większość zarobków z tej kwoty poszła na reklamę, ale co z tego... dopiero się rozwijam.

Póki co zrobiłem jeden fanpage i ma on 650 fanów - problemem jest to, że nie mam powiązanych tematycznie stron, dlatego idzie to tak powoli. Ale siatka się rozwija i generalnie jestem zadowolony z efektów.

Dotychczas wydałem około 80 zł (domena i szablon na stronę internetową + trochę reklamy), zarobione tyle co na screenie, odbicie się zajmie mi max. 2 tygodnie.

[Obrazek: t5dgft.jpg]
Tak prezentują się statystyki strony, którą zrobiłem wczoraj i od razu postanowiłem ją promować. Reklamy są już oczywiście wrzucone, ale albo źle dodałem widgety, albo po prostu jeszcze raport się nie załadował.

Wydatki: 80 zł
Zysk: 11 zł (po kursie pomiędzy 3,2 a 3,3)
Ile do przodu: -69 zł ^_^


RE: Zarabianie na dwóch fanpage'ach - smagalaz - smagalaz - 11-11-2014 16:54

Postanowiłem w ogóle zrezygnować ze skracaczy. Jeśli ktoś ma fanpage erotyczne, to proszę pisać PW, za codzienną reklamę jestem w stanie płacić więcej, niż dotychczas zarabiał na skracaczach.

Zarobkami pochwalę się za jakieś dwa tygodnie Wink


Zarabianie na dwóch fanpage'ach - smagalaz - Vasaki - 25-02-2018 10:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.