Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Nieroba Do Potęgi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Nieroba Do Potęgi (/Temat-Dziennik-Nieroba-Do-Potegi-100724)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik Nieroba Do Potęgi - DrPrefix - 19-02-2015 09:40

Ale po co się poddawać poddasz się teraz później będziesz chciał wrócić na sub.sms i dupa nie zarobisz :v (byle nie było takiego czarnego dnia. ) Big Grin


RE: Dziennik Nieroba Do Potęgi - jarekb321 - 22-02-2015 21:29

A więc, dziś mały powrót Lol Zarobione więcej niż myślałem, wiem przynajmniej co źle robiłem, co poskutkowało wzrostem UV Cool

[Obrazek: O6u0TT6.jpg]

Cel na luty (nowy) - 350zł

Zarobione w lutym - 28,8zł

Wątpię, że dam rade, ale co tam Tongue

#UPDATE $$$


RE: Dziennik Nieroba Do Potęgi - jarekb321 - 23-02-2015 21:33

Dziś też ładnie, ale... no własnie jest to pierdol%!@ ale Angry Zablokowali mi moje konto, cenne konto.. Lecz kupiłem dziś starter Huh i zakładam nowe Big Grin To tyle na dziś, lecę wbijać platynę Idea

[Obrazek: PvMTFax.jpg]
+lead

Cel na luty (nowy) - 350zł

Zarobione w lutym - 52,3zł


RE: Dziennik Nieroba Do Potęgi - jarekb321 - 25-02-2015 17:18

Jednak dupga, na najlepszym koncie dostałem blokadę na 30dni....AngryAngryAngry Więc dziś zabieram sie za robienie nowych kont, co skutkuje zerowym zarobkiem Big Grin

Cel na luty (nowy) - 350zł

Zarobione w lutym - 52,3zł


RE: Dziennik Nieroba Do Potęgi - misterzelek - 25-02-2015 18:47

Widzę , że w lola pogrywasz tak ? Tongue Powodzenia


RE: Dziennik Nieroba Do Potęgi - jarekb321 - 25-02-2015 23:34

@[misterzelek] Taa, ale chyba usunę, bo coś za dużo czasu mi pochłania Big Grin


RE: Dziennik Nieroba Do Potęgi - misterzelek - 26-02-2015 07:53

Ja G3...


RE: Dziennik Nieroba Do Potęgi - Arivi - 26-02-2015 10:31

Kupiłeś startery do tworzenia nowych kont, czy są już jakieś metody o których ja nwm? Tongue


RE: Dziennik Nieroba Do Potęgi - jarekb321 - 26-02-2015 15:26

@[Arivi] Ja robie tak, że zakładam konto, uzupełniam je, zostawiam na tydzień, potem weryfikuje przez tele, czasem wbije dodać z 2-3 znajomych, żeby jakaś aktywność była Smile Ale strasznie cienko mi idzie ostatnio, musze trochę ogarnąć.


RE: Dziennik Nieroba Do Potęgi - alussk8 - 26-02-2015 20:52

Chyba nigdy w życiu nie przestanę się smiać z tych napalonych gimbusów, którzy zarobili 5 zł na subach i "chcą wachlować pieniędzmi przed oczami swoich rodziców". Osiągniesz coś, jeśli zarobisz te pieniądze uczciwie odprowadzając podatki, już nie mówie o samym sposobie zarabiania bo suby są kontrowersyjne.