Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta Facebook + GMail - 2zł - Od ręki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konta Facebook + GMail - 2zł - Od ręki! (/Temat-Konta-Facebook-GMail-2zl-Od-reki-100705)

Strony: 1 2 3


Konta Facebook + GMail - 2zł - Od ręki! - Profice - 01-11-2014 18:28

1.Nazwa przedmiotu : Konta żeńskie Facebook zweryfikowane telefonicznie + Gmail
2.Opis przedmiotu : Opis podany niżej
3.Zdjęcia : Brak
4.Kontakt : GG: 2225036 oraz PW
5.Cena : 2zł za konto
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal


NA CHWILĘ OBECNĄ BRAK KONT, UAKTUALNIĘ TEMAT, GDY POJAWIĄ SIĘ NOWE! Wink

Opis:
- Każde konto było zakładane z zachowaniem należytej staranności (jeden nr - jedno konto, nowe IP).
- Na życzenie i koszt kupującego istnieje możliwość wysłania karty sim, na której zweryfikowane zostało konto.
- Gwarantowane tło i zdjęcie profilowe przy każdym koncie.
- Mail założony na Gmailu, zweryfikowany pod ten sam nr. co konto FB oraz posiadający te same dane.
- Możliwość podania własnych danych profilowych. (Tylko konta na specjalne zamówienie!)
- Gwarantowane dodanie konta do przynajmniej 5 grup zawierających nowych znajomych powyżej 1000 osób.
- Profil zostaje uzupełniony o podstawowe szczegóły (ukończona szkoła/uczelnia, prawdziwe miejsce pracy, a nie żadne WSRH itd.)

Konta automatyczne przezemnie spersonalizowane dostępne są od ręki, gdy tylko jestem przy komputerze.
Konta na specjalne zamówienie staram się robić najszybciej jak tylko mogę, zawsze uzgadniając termin z kupującym.

Możliwość zamówienia dowolnej liczby kont, wszystkie szczegóły do omówienia poprzez PW bądź GG.
Interesuje cię większa ilość kont? Negocjujmy Wink

W miarę możliwości dostępne będą konta z dłuższym stażem i większą ilością znajomych, po informację o stanie tych kont proszę się zgłosić w temacie, PW bądź GG.


RE: Konta Facebook + GMail - yoshimura - 01-11-2014 18:49

bez stażu to za drogo za 2zł wystaw


RE: Konta Facebook + GMail - Profice - 01-11-2014 18:56

Do 2,5zł mogę obniżyć, konta są z różnym stażem, nawet takim ze września jeszcze.


RE: Konta Facebook + GMail - yoshimura - 01-11-2014 19:01

a bez znajomych?


RE: Konta Facebook + GMail - Profice - 01-11-2014 19:19

Konta oferowane tutaj są bez znajomych, dodane do grup gdzie łatwo ich zdobyć Wink Konta ze znajomymi to kwestia indywidualna do dogadania się.


RE: Konta Facebook + GMail - 2,5zł - Profice - 02-11-2014 16:23

Po namyśle i analizie konkurencji obniżam cenę do 2zł za konto, zapraszam!


RE: Konta Facebook + GMail - 2zł - maslanka80 - 03-11-2014 20:34

Polecam, zakupiłem konto za 2zł z pełną weryfikacją i mailem bez problemów.


RE: Konta Facebook + GMail - 2zł - Od ręki! - Killigan - 18-11-2014 15:12

Również polecam. Szybko i sprawnie Smile


RE: Konta Facebook + GMail - 2zł - Od ręki! - jambos - 18-11-2014 21:51

polecam


RE: Konta Facebook + GMail - 2zł - Od ręki! - asiorek - 18-11-2014 23:32

ja polecam, szybko pięknie sprawnie..
Zastosował się do wszystkich moich wytycznych, dostalem to co chcialem ;]