Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem - licze na pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problem - licze na pomoc (/Temat-Problem-licze-na-pomoc-100663)



Problem - licze na pomoc - ostatniwor - 31-10-2014 22:48

Witam. Kupilem ostatnio landing page. Podpiołem program z eforsy. Poreklamowalem po grupach na FB, ale nie cholery ludzie nie wysylaja sms Sad Posiadam kolo 10 wejsc a 0 zł. Pomoglby ktos to ogarnać ? Jestem nowy... popadam w depresje smutny


RE: Problem - licze na pomoc - szykiryki - 31-10-2014 22:56

Depresja na eforsie zaczyna się przy 1000 uv i 0 leadach (przy tym zacinających się od czasu do czasu serwerach).
To co Ty masz to zaledwie namiastka nerwicy lub też babyblues jeśli jesteś kobietą.

Jesli spodziewasz się leada po zaledwie 10 wejściach to zapraszamy na drugi koniec tęczy Wink

Spojrz na zakladke zarobki (w obojetnie jakim serwisie sub). WIdzisz ile ludzie mają wejść? Owszem czasami zdarzają się i 100% konwersje 1 wejście, 1 lead, ale wszyscy wiemy, że to przypadek.

Pracuj, pracuj i jeszcze jedno... kurde pracuj! Jeśli przez dwa dni masz 10 wejść w linka to milionów nie wróże...


RE: Problem - licze na pomoc - ostatniwor - 31-10-2014 23:00

@Szykiryki do "cieplych" nie naleze więc tęcza odpada ;> 10 wejsc w 2 dni to malo moim zdaniem. Co mam robic ? Zostanie ktos mentorem i pomoze swiezakowi?

P.S jestem facetem ( nick na to wskazuje Jerk )


RE: Problem - licze na pomoc - szykiryki - 31-10-2014 23:05

Myslalam, ze faceci nie mają depresji, zwłaszcza Ci zdeklarowani "poza tęczą", dlatego zasugerowałam się tym, że możesz być kobietą...

p.s. tęczowe kolory i sama tęcza nie oznaczały w moim poście symbolu homoseksualizmu, a raczej marzeń i planów nie do zrealizowania, bo wiadomo, że skrzynka ze złotem dostępna jedynie na końcu tęczy, chociaż niektórym earnerom wydaje się,, że jest dostępna na zarabiam.com (głupcy Tongue). Papierową mapę i drogowskazy znajdziesz, ale nie licz na automatyczną nawigację. Pozdro!


RE: Problem - licze na pomoc - ostatniwor - 31-10-2014 23:15

Maja maja... tybardziej jak nie idzie po ich mysli Undecided

Tęcza kojarzy mi sie wlasnie z homo-niewiadomo (Warszawa,plac itd.) ;> Co do pomocy to nie chodzi mi by dostać "nawi"... Mam rece i umysł, lecz każdy się kiedyś uczyl ?


RE: Problem - licze na pomoc - szykiryki - 31-10-2014 23:29

Jest wiele darmowych i płatnych poradników dotyczących subsms, korzystaj ile wlezie.
Jak nie jesteś w stanie z darmowych wycisnąć choćby 50 zł, to z płatnych nie zarobisz wiele więcej...

Przede wszystkim zadbaj o wartościowy, nie przypadkowy, ruch i to na poziomie co najmniej 200 uv dziennie, a nie 10 w ciągu 2 dni (nikt Ci nie powie jak to zrobić, bo każdy ma swoje obszary działania)


RE: Problem - licze na pomoc - ostatniwor - 31-10-2014 23:50

Ok, poczytam jutro i dam znać czy coś się udało zwiększyć Wink Dziękuje za odzew Smile Jakby ktos jeszcze mial porady to chetnie wyslucham !