Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własna strona,Zarabianie w Eforsa. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Własna strona,Zarabianie w Eforsa. (/Temat-Wlasna-strona-Zarabianie-w-Eforsa-100599)



Własna strona,Zarabianie w Eforsa. - davidek00 - 30-10-2014 21:42

Witam dziś moje dwa blogi zostały usunięte z google. Prawdopodobnie za kopiowanie treści.
Jak prowadzić stronę z filmami aby dobrze się pozycjonowała a nie miał bym problemów z filtrem czy usunięciem z google.
Skąd czerpać treść ? Przecież samymi tagami jej nie wy pozycjonuję,stronę prowadziłem w wordpress do promowania używałem wtyczki SEO.

Proszę o pomoc z góry dzięki.


RE: Własna strona,Zarabianie w Eforsa. - michal86ole - 30-10-2014 21:56

Skądkolwiek byś nie czerpał treści, wystarczy, że jakiś zagraniczny lub polski "ZAiKS" zgłosi Twoją stronę, że masz na niej "nielegalne" filmy i masz po stronie w google.


RE: Własna strona,Zarabianie w Eforsa. - davidek00 - 30-10-2014 21:59

(30-10-2014 21:56)michal86ole napisał(a):  Skądkolwiek byś nie czerpał treści, wystarczy, że jakiś zagraniczny lub polski "ZAiKS" zgłosi Twoją stronę, że masz na niej "nielegalne" filmy i masz po stronie w google.

Heh ty jak prowadzisz i unikasz?


RE: Własna strona,Zarabianie w Eforsa. - michal86ole - 30-10-2014 22:05

Co innego w tym momencie prowadzę, ale kilka stron właśnie metodą prób i błędów straciłem w taki czy inny sposób.


RE: Własna strona,Zarabianie w Eforsa. - Kede - 31-10-2014 00:36

(30-10-2014 21:56)michal86ole napisał(a):  Skądkolwiek byś nie czerpał treści, wystarczy, że jakiś zagraniczny lub polski "ZAiKS" zgłosi Twoją stronę, że masz na niej "nielegalne" filmy i masz po stronie w google.

Jeszcze o takiej sytuacji nie słyszałem. Google ma swoją politykę i ma gdzieś jakieś śmieszne stowarzyszenia. Przyczyną jest to, że stawiasz kopię kopii. Skupiasz się na ilości a nie jakości. Stwórz coś oryginalnego;
Moja rada: unikalny szablon, treści- nie wszystko jak leci tylko dodawane manualnie, same "hoty"- świeżaki na których możesz się wybić. To nie problem przeczytać 5 linijek opisu filmu i napisać swoimi słowami/synonimami albo budować zdania od tyłu Wink a 90% filmów które masz w swojej ogromnej bazie i tak nie ujrzy 1 strony w google. Trzeba działać szybko i samymi świeżynkami. Chyba, że prowadzisz stronę ang to trochę zmienia postać rzeczy choć nie wiele. A jeżeli chodzi o unikalne szablony html lub do wordpress/joomla to polecam swoje usługi Tongue


RE: Własna strona,Zarabianie w Eforsa. - michal86ole - 31-10-2014 06:54

Podał bym Ci tu pewną stronę gdzie takie strony są zgłaszane, ale w cholerę osób by miało strony przez to popalone i uwierz mi, że próbowałem tego o czym piszesz, stron gdzie nawet zdania nie skopiowałem, a strona i tak z banem w google wylądowała.


RE: Własna strona,Zarabianie w Eforsa. - davidek00 - 31-10-2014 21:23

(31-10-2014 06:54)michal86ole napisał(a):  Podał bym Ci tu pewną stronę gdzie takie strony są zgłaszane, ale w cholerę osób by miało strony przez to popalone i uwierz mi, że próbowałem tego o czym piszesz, stron gdzie nawet zdania nie skopiowałem, a strona i tak z banem w google wylądowała.


To tak strona została usunięta z google a jeżeli zmienię domenę to ponownie pojawi się w google? jak to jest?


RE: Własna strona,Zarabianie w Eforsa. - plazmag - 13-01-2015 05:53

domene masz zbanowana nie strone


RE: Własna strona,Zarabianie w Eforsa. - namo - 13-01-2015 10:20

Jeżeli twoja storna jest niezgodna z wytycznymi Google to ban lub filtr jest bardziej niż pewny. Wszelkiego rodzaju blogi z kopiowanymi treściami, linkowane nienaturalnie są narażone na kary od G. Treści na bloga najlepiej pisać samemu a reflinki prezentować w formie reklamy.