Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie w google za cenę do 80zł? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pozycjonowanie w google za cenę do 80zł? (/Temat-Pozycjonowanie-w-google-za-cene-do-80zl-100583)

Strony: 1 2


RE: Pozycjonowanie w google za cenę do 80zł? - krazu - 04-11-2014 16:17

zanim zacznie pozycjonować to powinien najpierw stronę jakimś contentem zapełnić, bo w obecnym kształcie to się do bana od Google kwalifikuje Wink


RE: Pozycjonowanie w google za cenę do 80zł? - pawelPP - 04-11-2014 18:41

Dokładnie content + linki, zawsze możesz skorzystać z GSA + dopalić rotacją i myśle że będą nieźłe efekty


RE: Pozycjonowanie w google za cenę do 80zł? - mcbabcia - 26-01-2015 17:51

za 80 dyszek to mogłbys na kilka dni kupic na adworld pare slow kluczowych ale nie oczekuj zbyt wiele, google i tak ustawi stawke za klikniecie ok 30-40gr i szybko ci ta kasiorka pojdzie Tongue


RE: Pozycjonowanie w google za cenę do 80zł? - marcingajda - 27-01-2015 18:58

ja kiedyś dałem do wyceny moją stronę i za 10 słów kluczowych usłyszałem 450 zł, to 80 może przeznaczyć na jakieś dobre katalogi i nic więcej


RE: Pozycjonowanie w google za cenę do 80zł? - edikiu - 27-01-2015 21:20

mcbabcia to jest blog ppa więc adword i tak odpada!