Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie w google za cenę do 80zł? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pozycjonowanie w google za cenę do 80zł? (/Temat-Pozycjonowanie-w-google-za-cene-do-80zl-100583)

Strony: 1 2


Pozycjonowanie w google za cenę do 80zł? - WuJeKuBa - 30-10-2014 17:48

Witam Serdecznie! Czy da radę wypozycjonować bloga przynajmniej na pierwszą stronę Google za cenę do 80zł? Link do bloga: http://dragoncitynew-hack.blogspot.com/ A jeśli się wypozycjonuje, to czy po jakimś czasie strona nie będzie spadać w dół z pozycji?

Skorzystałem z tego poradnika: http://zarabiam.com/Temat-Nisze-analiza-dla-zarabiam-com-668-nisz-razem-ze-statystykami-99034 Wink

Dajcie znać Wink


RE: Pozycjonowanie w google za cenę do 80zł? - create - 30-10-2014 17:52

Za 80zl to lepiej jedz kup sobie 3 mega pizzy lepiej na tym wyjdzieszSmile


RE: Pozycjonowanie w google za cenę do 80zł? - WuJeKuBa - 30-10-2014 17:56

Jestem początkujący, więc prosiłbym o konkretne odpowiedzi Wink

I pamiętam, że czytałem tutaj na stronie, że istnieje taka strona internetowa, gdzie można dodać swoją stronkę do wielu wyszukiwarek jednocześnie, poda ktoś linka? Tongue


RE: Pozycjonowanie w google za cenę do 80zł? - mikiniki - 30-10-2014 18:01

Jak chcesz szybko, to skorzystaj z Seopilota, jedną frazę pewnie wbijesz za 80zł do TOP 3..


RE: Pozycjonowanie w google za cenę do 80zł? - Vex - 30-10-2014 21:08

(30-10-2014 17:56)kubaszekr38 napisał(a):  Jestem początkujący, więc prosiłbym o konkretne odpowiedzi Wink

I pamiętam, że czytałem tutaj na stronie, że istnieje taka strona internetowa, gdzie można dodać swoją stronkę do wielu wyszukiwarek jednocześnie, poda ktoś linka? Tongue

To, że dodasz stronę do wyszukiwarek nie znaczy, że będzie ona widoczna na interesujące Cie frazy. Poczytaj o pozycjonowaniu albo zleć komuś... ale nie za 80zł ;P


RE: Pozycjonowanie w google za cenę do 80zł? - Klin - 31-10-2014 13:27

Witam

Wybrałeś naprawdę ciężką niszę do pozycjonowania. Nawet z dużym budżetem będzie to trudne.

Najlepiej wybierz/znajdź nisze z niską-średnią konkurencją i wtedy bierz się za robotę.

Do 80 zł ..... za taką kwotę możesz coś zdziałać (blackhat seo). Nie polecam kupowania pozycjonowania na jakimś allegro itp.

Osobiście moje strony z niską (czasem średnią konkurencją, z 2200 - 6600 wyszukiwań na miesiąc) osiągają top 3. Przeważnie na 1 stronę przeznaczam od 30-150zł.

Trwałość pozycjonowania blackhat seo ? To zależy od konkurencji, metody pozycjonowania i innych czynników. Chociażby aktualizacji algorytmów google, odświeżania disavow

Np. jedna ze stron jest na 1 pozycji od około 7 miesięcy.

Co do Twojego bloga to totalna klapa.

Poczytaj o OnPage SEO


RE: Pozycjonowanie w google za cenę do 80zł? - GreenDay - 31-10-2014 19:44

Zapomnij o top 10, musisz się bardziej postarać Tongue


RE: Pozycjonowanie w google za cenę do 80zł? - AntonioFresco - 01-11-2014 22:06

Kolego, zadbaj o content na stronie, bo póki co to na tym blogu nic nie ma.
Nie wypozycjonujesz strony, na której nic nie ma, bo dla google będzie bez wartości.

Za 80 zł na bank nic nie wypozycjonujesz, chyba że stronę na frazę "uinfbuwbcuksc" czyli bez konkurencji Big Grin


RE: Pozycjonowanie w google za cenę do 80zł? - vPLN.dll - 02-11-2014 18:38

Panowie wyżej to chyba nie słyszeli o czymś takim jak http://SeoPilot.pl/

- Obrazek oferty SeoPilota -
[Obrazek: page-txt-block-08-1.jpg]


RE: Pozycjonowanie w google za cenę do 80zł? - Klin - 02-11-2014 21:55

(01-11-2014 22:06)AntonioFresco napisał(a):  Kolego, zadbaj o content na stronie, bo póki co to na tym blogu nic nie ma.
Nie wypozycjonujesz strony, na której nic nie ma, bo dla google będzie bez wartości.

Za 80 zł na bank nic nie wypozycjonujesz, chyba że stronę na frazę "uinfbuwbcuksc" czyli bez konkurencji Big Grin


Mowimy o blackhat seo. Jak pisalem wyzej czasem osiagam top 3 kosztem mniejszym niz 150zl.