Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w przedmioty z allegro np. ubrania / sprzedaz na rynku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja w przedmioty z allegro np. ubrania / sprzedaz na rynku (/Temat-Inwestycja-w-przedmioty-z-allegro-np-ubrania-sprzedaz-na-rynku-100459)



Inwestycja w przedmioty z allegro np. ubrania / sprzedaz na rynku - kakuzu88 - 28-10-2014 17:11

Tak jak w temacie. Czy coś takiego jest mocno oklepane? mieszkam obok rynku gdzie co niedziele kręci się naprawdę mnóstwo ludzi. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, ze przedmioty kupione przez internet bywają dwa razy tańsze niż w sklepach. Wynajęcie miejsca na cały dzień to koszt 9 zł. To chyba nie jest jednak takie piękne, jak mi się wydaje? Co o tym sądzicie? czy muszę po prostu trafić na przedmiot, na który jest popyt?


RE: Inwestycja w przedmioty z allegro np. ubrania / sprzedaz na rynku - Szaman1644 - 28-10-2014 17:18

A jakaś działalność gospodarcza? To też są koszty.


RE: Inwestycja w przedmioty z allegro np. ubrania / sprzedaz na rynku - verona - 28-10-2014 18:01

(28-10-2014 17:18)Szaman1644 napisał(a):  A jakaś działalność gospodarcza? To też są koszty.

Z doświadczenia wiem, że wiele lub nawet większość osób na takich stoiskach nigdy nie słyszała o działalności, albo ignoruje fakt konieczności jej posiadania licząc na szczęście, a dokładnie na to że żaden kabel nie zgłosi.


RE: Inwestycja w przedmioty z allegro np. ubrania / sprzedaz na rynku - Podgor - 28-10-2014 18:38

No właśnie, przy konkurencyjnych cenach zaraz jakiś "kabel" by to zgłosił, szczególnie, że większość to zapewne ludzie z biednych krajów. Tak mi się przynajmniej wydaje.


RE: Inwestycja w przedmioty z allegro np. ubrania / sprzedaz na rynku - kakuzu88 - 28-10-2014 19:43

Przymknijmy oko na działalność gospodarczą (powiedzmy, że tym będę się przejmować na końcu chociaż zdaje sobie sprawę z konsekwencji) a przejdźmy do tematu co do pomysłu. Czy ktoś już z Was próbował w ten sposób zarobić? mam np. też mnóstwo oryginalnych gier na ps2 które mógłbym sprzedawać po 5 zł za sztukę. Smile


RE: Inwestycja w przedmioty z allegro np. ubrania / sprzedaz na rynku - MaLiN - 29-10-2014 00:16

Raczej na rynek nie przychodzi teraz zbyt wielu mlodych ludzi, wolą galerie handlowe, więc moim zdaniem gry do kiepski pomysł. Najpierw zobacz jaka jest średnia wieku osób, którzy tam kupują i według tego typu kryteriów dostosuj się na sprzedaż czegoś Wink


RE: Inwestycja w przedmioty z allegro np. ubrania / sprzedaz na rynku - verona - 29-10-2014 01:02

(28-10-2014 19:43)kakuzu88 napisał(a):  Przymknijmy oko na działalność gospodarczą (powiedzmy, że tym będę się przejmować na końcu chociaż zdaje sobie sprawę z konsekwencji) a przejdźmy do tematu co do pomysłu. Czy ktoś już z Was próbował w ten sposób zarobić? mam np. też mnóstwo oryginalnych gier na ps2 które mógłbym sprzedawać po 5 zł za sztukę. Smile

Gry konsolowe na bazarach w dzisiejszych czasach Wink ? Radzę sprawdzić średnią wieku która tam panuje (nie licząc dzieciaków które się tam tylko szwendają na wagarach).

Jeżeli faktycznie myślisz poważnie o tym biznesie to po pierwsze nie allegro. Jaki jest sens kupować coś w detalu z prowizją sprzedającego i samego allegro? Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego towaru który nadaje się na taki rynek to mogę coś polecić osobiście i dać kontakt, jednak nie mam ochoty mówić i dawać wszystko publicznie więc jak coś to możesz walić na GG i odpiszę w wolnej chwili.