Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa (/Temat-Agnieszka-Radwanska-dyskusja-chlopakow-od-tenisa-100263)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - MarcinHelios - 18-01-2015 22:50

Ulka może dojść dalej, na trzeciej rundzie może odpaść z Szarapową. Isia może dać ciała z Lepchenko


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - UKL - 22-01-2015 00:02

Ula odpadła, a Agnieszka przy tym obstawieniu turnieju (została Szarapowa, zostanie Azarenka, Williams, Halep), może odpaść w ćwierćfinale


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - MarcinHelios - 22-01-2015 01:10

Właśnie Radwanska wyszła na kort i sie rozgrzewa. Dobrze wygląda, choć czuć już w kościach, że w następnej rundzie Lepchenko może ją rozjechać


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - Pique - 22-01-2015 01:24

łeee z tą młodą to tu pójdzie bez problemu, ale z Lepchenko to już kiszka będzie


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - Panco122 - 23-01-2015 13:03

Myślicie, że Lepchenko pozamiata? Gryzę się sam ze sobą, czy zagrać już przeciwko Isi, czy jednak odpuścić


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - MarcinHelios - 23-01-2015 17:13

ja zagrałem przeciwko Iśce, choć wierzę że wygra swój mecz. Dobrze by było pod względem sportowym by wygrała. Wygrywała z Lepchenko 5 razy, ale ostatnie 2 mecze z nią przegrała. Może zakończy dziś w nocy tę przykrą serię.


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - kwenk21 - 23-01-2015 17:42

Stawiasz przeciwko, chociaż wierzysz w to że będzie inaczej, czyli wbrew sobie Tongue ja odpuszczam Isię w Finale będę atakował Tongue


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - UKL - 23-01-2015 18:03

ja też stawiam przeciwko Radwańskiej, bo znając ją to przegra ten mecz, chociaż jako kibic chciałbym aby swój mecz wygrała.


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - Panco122 - 23-01-2015 18:50

Ciężko ocenić w jakiej jest formie, bo właściwie te 2 rundy to ogórki. A lepczenko z jej grą może być dla Isi groźna..


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - OctoBerro - 23-01-2015 19:37

Radwańska najprawdopodobniej przegra to spotkanie