Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa (/Temat-Agnieszka-Radwanska-dyskusja-chlopakow-od-tenisa-100263)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - UKL - 15-01-2015 02:22

Mecz przegrany z Muguruzą o niczym nie świadczy


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - Pique - 15-01-2015 03:43

A obserwowaliście mimikę Radwańskiej? Od pewnego czasu Radwańska jest ciągle smutna, ciągle myślami gdzieś poza kortem. Taki stan pojawił się jak pojawił się w teamie ten sparingpartner od siedmiu boleści. Aga nie wygląda na szczęśliwą w życiu prywatnym. Za dużo reklam, za dużo Celta. Moim zdaniem Agniecha jest przemęczona i nieszczęśliwa.


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - kwenk21 - 15-01-2015 16:36

I wygrywa Puchar Hopmana nieszczęśliwa i przemęczona ?


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - Inwestor25 - 15-01-2015 17:44

Puchar Hopmana to duże osiągnięcie ale medialne, a nie sportowe. Tam zawodniczki raczej bardzo poważnie nie podchodzą do rywalizacji. Wygranie Hopman Cup o niczym więc nie świadczy. Niech wygra mecz w normalnym turnieju z Szarapową, Williams, Halep, Kvitovą, niech dojdzie do finału i niech go nie przegra. Wtedy będzie można mówić, że jest mocna psychicznie, a teraz to faktycznie wygląda na nieszczęśliwą osobę. Wystarczy popatrzeć po zdjęciach sprzed 2 lat, a zdjęcia z ostatnich miesięcy, gdzie widać smutek i sztuczny uśmiech.


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - kwenk21 - 15-01-2015 17:55

Czyli twierdzisz, że rywalizacja z Williams była nie na poważnie ? Wolę żeby wygrywała wielkoszlemowe turnieje bez uśmiechu, niż z uśmiechem dostawała w półfinale. Bez odbioru.


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - Inwestor25 - 15-01-2015 17:59

Twierdzisz, że Williams podeszła do tego meczu na 100%? To że się powściekała i połamała rakietę nie znaczy, że grała turniej na 100% swoich możliwości.

Wiesz, ja patrzę na sportowców nie tylko jak na sportowców, ale też jak na ludzi, którzy mają swoje gorsze dni, swoje problemy itp. Wolałbym aby była szczęśliwa i wygrywała ciesząc się z tego, niż żeby było tak jak teraz, że działa jak maszyna, reklama, kort, reklama, kort. Ewidentnie widać, że coś jej dolega. Kontuzje nie są doleczone, a jedynie zaleczone. Początek sezonu a ona ma już worki pod oczami, nie wytrzymuje kondycyjnie.


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - OctoBerro - 17-01-2015 23:15

a ja twierdzę, że Inwestor25 ma rację, bo tenisiści to tylko ludzie, mają prawo mieć gorsze dni i jak im się prywatnie nie układa to i na korcie jest to widoczne, a mam wrażenie że to big love do Celta to grubymi nićmi szyte jest


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - Pique - 18-01-2015 00:27

Puchar Hopmana to pikuś. Niech dojdzie do półfinału AO to wtedy pogadamy. Dla mnie ona jest przemęczona i nieszczęśliwa. W sumie ciężko się dziwić jak Celt żeruje na niej, a sam zostawił kobietę z dzieckiem,żeby się przylansować i zarobić na Radwańskiej


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - kwenk21 - 18-01-2015 01:11

Ale co ma Półfinał do Wygrania Turnieju ? Chciałbyś coś wygrać czy odpaść gdy jesteś już blisko celu ?


RE: Agnieszka Radwańska - dyskusja chłopaków od tenisa - Pique - 18-01-2015 01:57

Chodzi mi o to, że o jej dobrej formie można pogadać jeżeli dojdzie do półfinału. Wg mnie odpadnie w drugiej/trzeciej rundzie na Lepchenko albo z Venus Williams