Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Publiboom! - serwis działający na tej samej zasadzie, co Anuntiomatic - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Publiboom! - serwis działający na tej samej zasadzie, co Anuntiomatic (/Temat-Publiboom-serwis-dzialajacy-na-tej-samej-zasadzie-co-Anuntiomatic-100240)

Strony: 1 2


Publiboom! - serwis działający na tej samej zasadzie, co Anuntiomatic - MindRoller - 24-10-2014 23:39

Witam, o Anuntiomatic raczej większość już słyszała, ta stronka działa podobnie, czyli publikujemy ogłoszenia za co dostajemy $.

Ref: http://www.publiboom.com/?r=MindRoller
Czysty: http://www.publiboom.com

Krótki poradnik co i jak, niestety stronka jedynie w języku hiszpańskim.

Aby się zarejestrować klikamy jak na obrazku
[Obrazek: GWYeQua.png]

Po zarejestrowaniu otrzymamy hasło na nasz e-mail.

Po zalogowaniu, publikujemy ogłoszenia, klikając jak na obrazku:

[Obrazek: 1ZYlFje.png]

Za każdą publikację otrzymujemy 0.7 Creditos.

Za 10 000 "Creditos" otrzymujemy 1 "Bono" co upoważnia nas do otrzymywania 20$ co miesiąc. Dla konta standardowego, limit to 2 Bono - więcej mieć nie można.

Istnieje opcja ulepszenia konta - dostajemy wtedy ponad 3x więcej, za każdą publikację, bo 2.2 Creditos.


RE: Publiboom! - serwis działający na tej samej zasadzie, co Anuntiomatic - Vertired - 25-10-2014 00:09

Publikacja oczywiście w języku hiszpańskim? za dużo zabawy z tym, żeby sobie tyłek zawracać...


Odp: Publiboom! - serwis działający na tej samej zasadzie, co Anuntiomatic - Lami - 25-10-2014 08:01

To Twoje subiektywne zdanie na ten temat.

Moim zdaniem jak najbardziej można się tym zainteresować, na pewno lepsze niż bux'y Lol


RE: Publiboom! - serwis działający na tej samej zasadzie, co Anuntiomatic - Vertired - 25-10-2014 08:59

To jest Moje subiektywne zdanie, ponieważ trzeba się bawić w translację na język hiszpański/polski. To się nie opłaca jeśli weźmiemy pod uwagę czas poświęcony a zarobki. 0.7 creditos czyli musisz dodać 14 285 publikacji żeby dostać 60 parę zł? heh dobrze rozumiem?

bo dzieląc 10000 tys creditos na 0.7 za jeden to Ci wychodzi - 14.2857777777....

Ja kumam że można dostać 2 bono ale czy za 120zł to się opłaca? czy Ci czasu starczy żeby dodać tyle publikacji. Czyli jedyna sensowna opcja to ulepszyć konto i wtedy 10000 creditow dzielisz przez 2.2 to Ci wychodzi 4545,45454545.... publikacji heh serio? Wolałbym już surfbary, gdzie zbieram i tak 3 lata na minimum ale nie muszę nic robić hahaha


Odp: Publiboom! - serwis działający na tej samej zasadzie, co Anuntiomatic - Lami - 25-10-2014 09:10

Jak wolisz to wypowiadaj się w wątkach o surfbarach, nikt Cie nie zmusza do korzystania z Publiboom! Lol
Dla początkujących może to być dobry zarobek by dołożyć sobie w innych serwisach.


RE: Publiboom! - serwis działający na tej samej zasadzie, co Anuntiomatic - xardas1020 - 25-10-2014 09:18

(25-10-2014 09:10)Lami napisał(a):  Jak wolisz to wypowiadaj się w wątkach o surfbarach, nikt Cie nie zmusza do korzystania z Publiboom! Lol
Dla początkujących może to być dobry zarobek by dołożyć sobie w innych serwisach.

jak zobaczą szybkość zarabiania to szybko im się odechce, więc nawet nie zarobią by mieć coś stąd by dołożyć gdzie indziej


Odp: Publiboom! - serwis działający na tej samej zasadzie, co Anuntiomatic - Lami - 25-10-2014 09:23

Ja to traktuję jako dodatkowe ćwiczenia języka, a skoro kasa przy okazji wpada... Lol


RE: Publiboom! - serwis działający na tej samej zasadzie, co Anuntiomatic - xardas1020 - 25-10-2014 09:29

(25-10-2014 09:23)Lami napisał(a):  Ja to traktuję jako dodatkowe ćwiczenia języka, a skoro kasa przy okazji wpada... Lol

przy okazji to zbieraj z darmowych kranów satoshi
szybciej na bitcoin kasę zarobisz jak tutaj przy tych okazyjnych wpadkach beka


Odp: Publiboom! - serwis działający na tej samej zasadzie, co Anuntiomatic - Lami - 25-10-2014 09:31

Załatw mi korki z hiszpańskiego w tym samym czasie to może się zastanowię Lol
Koniec off-topu, nic z tej rozmowy nie wychodzi, a tylko nabijamy sobie posty Big Grin


RE: Publiboom! - serwis działający na tej samej zasadzie, co Anuntiomatic - Vertired - 25-10-2014 10:06

(25-10-2014 09:10)Lami napisał(a):  Jak wolisz to wypowiadaj się w wątkach o surfbarach, nikt Cie nie zmusza do korzystania z Publiboom! Lol
Dla początkujących może to być dobry zarobek by dołożyć sobie w innych serwisach.

Nie napisałem że wolę się wypowiadać w tematach o surfbarach a napisałem że surfbar, gdzie zbierasz i tak 3 lata na wypłatę, jest lepszą opcją od tego. Czytaj ze zrozumieniem.