Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik sanki123 - skracanie i praca nad sobą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik sanki123 - skracanie i praca nad sobą (/Temat-Dziennik-sanki123-skracanie-i-praca-nad-soba-100147)

Strony: 1 2


RE: Dziennik sanki123 - skracanie i praca nad sobą - kornel388 - 23-10-2014 21:22

Heh to by była bajka z takim czymś. Sam próbowałem to zrobić, ale marnie to szło Big Grin gruczar sprobuj może wtyczka imacros w pewnym stopniu ci to ułatwi. Taka podpowiedź


RE: Dziennik sanki123 - skracanie i praca nad sobą - mysc - 23-10-2014 21:35

Skoro skracasz, to subskrybuje. Powodzenia.


RE: Dziennik sanki123 - skracanie i praca nad sobą - sanki123 - 23-10-2014 23:13

(23-10-2014 21:07)gruczar napisał(a):  @sanki123 jak masz czas to mógłbyś napisać jakiś prosty programik do zakładania kont na fb + weryfikowania tymczasowego maila (10minutemail.net) ze wsparciem proxy.
Próbowałeś sie pobawić demo Friendbombera? Gdzies kiedys czytalem ze jest idzie to uruchomić


RE: Dziennik sanki123 - skracanie i praca nad sobą - gruczar - 24-10-2014 13:11

Bardziej patrzyłem pod tym kątem, że studiujesz informatykę to mógłbyś od razu jakąś ocenę złapać z cURL-a czy wgeta, czy czego tam byś użył do takiego narzędzia (QTWebkit?).


RE: Dziennik sanki123 - skracanie i praca nad sobą - sanki123 - 24-10-2014 18:57

Dzień 4


Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Nareszcie wróciłem, niestety nie miałem na nic czasu, piątek to mój najgorszy dzień, pobudka o 7 rano, ćwiczenia z algorytmów,ćwiczenia z probabilistyki, wykład z baz danych, biegiem do akademika się pakować, w autobus, szybko szybko żeby zdążyć na pociąg i tak o 19 jestem w domku.

Zarobki

Nie ma pracy nie ma zarabiania, wczoraj zaplanowałem dwa posty jednak mój fanpage bez s4s jeszcze dobrze nie funkcjonuje.

Zarobek do czasu pisania posta : 0.83$
Zarobek ogólny: 4.05$

Cel 3$ dziennie

Walka z samym sobą

Tutaj również nie było czasu ani na ugotowanie obiadu, ani na bieganie (może to i lepiej przy takim arktycznym wietrze). Stosuje mniej więcej dietę 80/20 także jeśli 6 dni w tygodniu się pilnuję, mogę zrobić jeden cheat day. Z głodu zjadłem dziś w pociągu kebaba i z tego powodu rezygnuję z jutrzejszej imprezy i traktuje dzisiejszy dzień jako cheat day.

Ogólnie jestem zadowolony z tego tygodnia, mimo że brakuje mi jeszcze dużo silnej woli i konsekwencji. W domu mogłem zmierzyć efekty przemiany w postaci wagi i....
4kg mniej
Cel 80kg
Obecna waga 94kg


RE: Dziennik sanki123 - skracanie i praca nad sobą - sanki123 - 25-10-2014 21:00

Dzień 5


Wyjątkowo słaby dzień pod każdym względem, dużo nerwów, mało pracy nad zarobkami i sobą.

Zarobki

Założyłem nowy FP powoli bardzo powoli zdobywa like.

Zarobek do czasu pisania posta : 0.85$
Zarobek ogólny: 5.26$

Cel 3$ dziennie

Walka z samym sobą

Dziś niewiele zrobiłem. Cały dzień rąbałem drewno, nie miałem czasu na dietę ani bieganie. Jednak jakby nie było to też wysiłek.
Ważę się codziennie rano. Waga pokazała:
1kg mniej
Cel 80kg
Obecna waga 93kg


Dziennik sanki123 - skracanie i praca nad sobą - Vasaki - 25-02-2018 10:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.