Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kopia stronki pytanko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kopia stronki pytanko (/Temat-Kopia-stronki-pytanko-100108)



Kopia stronki pytanko - yoshimura - 22-10-2014 19:59

witam panstwa mam takie proste pytanko mianowicie jak sobie moge pobrac strone z directadmina zeby zapisac ja na dysku powiedzmy strona wazy 50 mega i chcailbym ja sobie zapisac na dysku pc na wszelki wypadek , jak bede zmienial hosting itd dawno tego nie robilem a juz nie pamietam jak z gory dzieki za odp


RE: Kopia stronki pytanko - linoskoczek - 24-10-2014 19:40

Wejdź do "Pliki". Wtedy pod listą plików masz przycisk "Wyczyść schowek". Kliknij go.
Później zaznacz folder strony (public_html) i kliknij na dole "Dodaj do schowka". Strona Ci się odświeży. Znów na dole wpisz nazwę pliku w polu "kompresuj zaznaczone pliki" czy coś takiego, wybierz ".zip" i kliknij "Kompresuj". Utworzy Ci się plik ".zip", który możesz pobrać na swój dysk.
Nazwy przycisków piszę z pamięci, ale będziesz wiedział o co chodzi Wink


Kopia stronki pytanko - Artinesse - 02-03-2018 15:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.