Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie, ale co dalej? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zarabianie, ale co dalej? (/Temat-Zarabianie-ale-co-dalej-100062)

Strony: 1 2


Zarabianie, ale co dalej? - MaLiN - 21-10-2014 23:46

Ostatnio zacząłem się częściej zastanawiać, jak długo można spędzić czas na forum. Użytkownicy zarabiają, udzielają się na forum etc. Ale jak długo może to trwać? Może, aż zarobią miliony? A może jednak zarabianie im się kiedyś znudzi?

Co o tym myślicie?

Całego życia nie spędzimy na forum (raczej Lol). Jak myślicie, ile średnio użytkownik może udzielać się na forum? 5lat, a może 10lat? Czy w dobie rozrastającej się popularności zarabiania przez internet, będziemy spędzać połowe życia na forum? Tongue

Pytania trochę filozoficzne, ale jestem ciekaw Waszych opinii na ten temat Wink


RE: Zarabianie, ale co dalej? - Por2010 - 21-10-2014 23:54

jak jest z tego hajs to dopóki nie upadnie


RE: Zarabianie, ale co dalej? - Liromir - 22-10-2014 00:11

hajsu nigdy za wiele, a jak są miejsca gdzie można cos o tym poczytac/sie nauczyć to w nieskończoność


RE: Zarabianie, ale co dalej? - Klin - 22-10-2014 00:28

Siedze na forum aby pomoc innym i zeby sie czegos nauczyc.

Bede siedzial tyle ile bedzie trzeba


RE: Zarabianie, ale co dalej? - MaLiN - 22-10-2014 01:55

(21-10-2014 23:54)Por2010 napisał(a):  jak jest z tego hajs to dopóki nie upadnie

Myślisz, że mając 50 lat, a jeszcze do tej pory nie dorobisz się dużej kasy, będziesz nadal siedział na forum? ;P


RE: Zarabianie, ale co dalej? - MarcinHelios - 22-10-2014 02:03

MLN - należałoby zadać pytanie po co niektórzy siedzą na forum. Niektórzy po to, aby się uczyć i zdobywać nowe wiadomości, a inni siedzą po to by zdobywać poleconych, więc piszą w wielu tematach aby być widocznym i by reflink często się pojawiał.

Nie powiesz mi chyba, że jak ktoś zarabia konkretne pieniądze to siedzi na forum z nudów. Niektórzy zarabiają pieniądze na tym siedzeniu na forum, bo piszą i wszędzie ich pełno, a reflinki robią swoje.


RE: Zarabianie, ale co dalej? - MaLiN - 22-10-2014 02:29

(22-10-2014 02:03)MarcinHelios napisał(a):  MLN - należałoby zadać pytanie po co niektórzy siedzą na forum. Niektórzy po to, aby się uczyć i zdobywać nowe wiadomości, a inni siedzą po to by zdobywać poleconych, więc piszą w wielu tematach aby być widocznym i by reflink często się pojawiał.

Nie powiesz mi chyba, że jak ktoś zarabia konkretne pieniądze to siedzi na forum z nudów. Niektórzy zarabiają pieniądze na tym siedzeniu na forum, bo piszą i wszędzie ich pełno, a reflinki robią swoje.


Aluzja do mnie. Rozumiem. Forum jest po to by się na nim wypowiadać. To, że ktoś ma reflink/sygnaturę na forum nie musi oznaczać, że tylko na tym zarabia... Undecided Proponowałbym jednak patrzeć również na siebie, bo łatwo jest skrytykować kogoś niż zobaczyć co samemu robi się źle. Nie wspominając, że ktoś lubi udzielać się w poszczególnych działach, bo coś kombinuje Lol


RE: Zarabianie, ale co dalej? - Rafiks1992 - 22-10-2014 07:52

a ja powiem szczerze ze lubie to forum bardzo Smile przebywam tutaj poniewaz dzieki temu forum nauczylem sie troszke otworzylem oczy i troche zmienilem poglady zycia. sam nie zarabiam nic z neta (mimo ze bym chcial) i mimo tego ze pracuje normalnie jak nam przykazano to lubie wejsc i poczytac tematy innych problemy nowosci to jest dla mnie taki onet np i dopoki bedzie mial tu kto pisać to do tego momentu bede tu i ja nawet jakby mialo to trwac 10 lat Smile swoja droga ciekaw jestem jakie sposoby zarabiania beda tu za rok czy 5 lat xd


RE: Zarabianie, ale co dalej? - Maersk - 22-10-2014 08:50

Tez nie zarabiam jeszcze w internecie, ale jak kolega wyżej Smile wchodze tu po to żeby zobaczyć jak innym wychodzi to, czego sam nie umiem.
Nauczyłem się jak działają subskrypcję sms i juz wiem ze te wszystkie reklamy na Facebooku itp zżeraja kasę i nie warto nic wysyłać Smile
Często wchodzę w dziale "Ile dzisiaj zarobiliście" bo lubię czytać o tym jak Wam idzie i ile już zarobiliście pieniędzy. Moim zdaniem jednak każdy powinien pracować realnie, a pieniądze w internecie traktować jako dodatek (nawet jeśli wynosi to 5 tysięcy euro miesięcznie) ponieważ praca uczy Nas życia, a tego nic nie zamieni Smile
Osobiście przymierzam się do opcji binarnych, ale jestem na poziomie konta demo i czytania, analizowania, czytania i analizowania.


RE: Zarabianie, ale co dalej? - Kaspirek - 22-10-2014 17:26

Do kolegi wyżej zarabianie przez net to tez praca . Jak chcesz zarobić musisz pracować ale nie fizycznie [CONFOUNDED FACE] do niektórych to źródło dochodów i zycia z niego . Spędzają tez dlugo przed kompem 😎