Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przychód np z Adfly na PayPal, bez rachunku bankowego. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Przychód np z Adfly na PayPal, bez rachunku bankowego. (/Temat-Przychod-np-z-Adfly-na-PayPal-bez-rachunku-bankowego-100059)



Przychód np z Adfly na PayPal, bez rachunku bankowego. - domintes - 21-10-2014 22:52

Witam. Ostatnio zarobiłem trochę na serwisach pokroju adfly, i pieniądze mają przyjść na PayPal. Teraz pytanie: Czy jak nie mam połączonego konta PP z rachunkiem bankowym/kartą kredytową to czy pieniądze spokojnie dojdą i czy będę mógł nimi dysponować? (kupno w sklepach przez PP, wpłata na konto np. PKO) Jak temat był to przepraszam.


RE: Przychód np z Adfly na PayPal, bez rachunku bankowego. - Pitman - 21-10-2014 22:56

Dojdą na pewno. Ja też dostawałem kasę na świeżo założonego Paypala. Co do dysponowania to nie wiem. Jedynie wpłacałem na PaidVerts i bez problemu się udało.


RE: Przychód np z Adfly na PayPal, bez rachunku bankowego. - TeYroXOfficial - 21-10-2014 22:57

Pieniądze dostajesz na PayPal i możesz kupować na serwisach typu ebay/Aliexpress. A jak chcesz wypłacić na konto bankowe to musisz powiązać z kartą np. Smile


RE: Przychód np z Adfly na PayPal, bez rachunku bankowego. - domintes - 22-10-2014 10:37

Ok, dzięki za pomoc.