Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ad-fly.pl - Skracaj linki i zarabiaj dużo $ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ad-fly.pl - Skracaj linki i zarabiaj dużo $ (/Temat-ad-fly-pl-Skracaj-linki-i-zarabiaj-duzo-100044)

Strony: 1 2 3


RE: ad-fly.pl - Skracaj linki i zarabiaj dużo $ - Vertired - 22-10-2014 18:09

(22-10-2014 16:57)OctoBerro napisał(a):  
(22-10-2014 15:28)Vertired napisał(a):  Jesteśmy w Polsce i prosze Cię, nie pajacuj bo jesteś żałosny. Z zawodu jestem Radcą prawnym i zakładam że wypowiadają się tutaj osoby na poziomie bo to forum publiczne i jakiegoś poziomu jednak można wymagać, jeżeli ktoś bierze się za zarabianie w necie, to wypadałoby być dojrzałym jednak emocjonalnie i nie prawić takich powiedzonek bo są śmieszne jak już wspomniałem.

Jak ktoś jest Radcą prawnym to wypadałoby, aby trzymał poziom w używanym słownictwie, a mianowicie - w stosowaniu znaków typu przecinek, kropka Wink

Jak zauważyłeś - to forum publiczne, a więc wypowiadając się publicznie, a na dodatek chwaląc się zawodem radcy prawnego, należałoby zadbać o poprawność pisowni i stylu wypowiedzi.

Wybacz ale gdzie nie zauważyłeś znaków interpunkcyjnych, złą poprawność pisowni czy chociażby zły styl wypowiedzi? Cytując mój ostatni post, mniemam że to właśnie w nim dostrzegłeś jakieś braki. Chyba jednak coś się zmieniło w jeżyku polskim, jeśli Ty mając 20 lat, wytykasz mi błędy stylistyczne. Ja kolego skończyłem studia 4 lata temu a Tobie jeszcze troszkę jednak brakuje do wyższego wykształcenia.


RE: ad-fly.pl - Skracaj linki i zarabiaj dużo $ - olaww - 22-10-2014 20:00

to nawet nie działa strona


Odp: RE: ad-fly.pl - Skracaj linki i zarabiaj dużo $ - Lami - 22-10-2014 21:46

(22-10-2014 18:09)Vertired napisał(a):  
(22-10-2014 16:57)OctoBerro napisał(a):  
(22-10-2014 15:28)Vertired napisał(a):  Jesteśmy w Polsce i prosze Cię, nie pajacuj bo jesteś żałosny. Z zawodu jestem Radcą prawnym i zakładam że wypowiadają się tutaj osoby na poziomie bo to forum publiczne i jakiegoś poziomu jednak można wymagać, jeżeli ktoś bierze się za zarabianie w necie, to wypadałoby być dojrzałym jednak emocjonalnie i nie prawić takich powiedzonek bo są śmieszne jak już wspomniałem.

Jak ktoś jest Radcą prawnym to wypadałoby, aby trzymał poziom w używanym słownictwie, a mianowicie - w stosowaniu znaków typu przecinek, kropka Wink

Jak zauważyłeś - to forum publiczne, a więc wypowiadając się publicznie, a na dodatek chwaląc się zawodem radcy prawnego, należałoby zadbać o poprawność pisowni i stylu wypowiedzi.

Wybacz ale gdzie nie zauważyłeś znaków interpunkcyjnych, złą poprawność pisowni czy chociażby zły styl wypowiedzi? Cytując mój ostatni post, mniemam że to właśnie w nim dostrzegłeś jakieś braki. Chyba jednak coś się zmieniło w jeżyku polskim, jeśli Ty mając 20 lat, wytykasz mi błędy stylistyczne. Ja kolego skończyłem studia 4 lata temu a Tobie jeszcze troszkę jednak brakuje do wyższego wykształcenia.

Nie udawaj już takiego wykształconego, bo ostatnio w większości tematów zostawiasz gówno. Ogarnij się albo mod się wkrótce Tobą zainteresuje, cwaniaku.


RE: ad-fly.pl - Skracaj linki i zarabiaj dużo $ - Vertired - 22-10-2014 21:48


(22-10-2014 21:46)Lami napisał(a):  
(22-10-2014 18:09)Vertired napisał(a):  
(22-10-2014 16:57)OctoBerro napisał(a):  
(22-10-2014 15:28)Vertired napisał(a):  Jesteśmy w Polsce i prosze Cię, nie pajacuj bo jesteś żałosny. Z zawodu jestem Radcą prawnym i zakładam że wypowiadają się tutaj osoby na poziomie bo to forum publiczne i jakiegoś poziomu jednak można wymagać, jeżeli ktoś bierze się za zarabianie w necie, to wypadałoby być dojrzałym jednak emocjonalnie i nie prawić takich powiedzonek bo są śmieszne jak już wspomniałem.

Jak ktoś jest Radcą prawnym to wypadałoby, aby trzymał poziom w używanym słownictwie, a mianowicie - w stosowaniu znaków typu przecinek, kropka Wink

Jak zauważyłeś - to forum publiczne, a więc wypowiadając się publicznie, a na dodatek chwaląc się zawodem radcy prawnego, należałoby zadbać o poprawność pisowni i stylu wypowiedzi.

Wybacz ale gdzie nie zauważyłeś znaków interpunkcyjnych, złą poprawność pisowni czy chociażby zły styl wypowiedzi? Cytując mój ostatni post, mniemam że to właśnie w nim dostrzegłeś jakieś braki. Chyba jednak coś się zmieniło w jeżyku polskim, jeśli Ty mając 20 lat, wytykasz mi błędy stylistyczne. Ja kolego skończyłem studia 4 lata temu a Tobie jeszcze troszkę jednak brakuje do wyższego wykształcenia.

Nie udawaj już takiego wykształconego, bo ostatnio w większości tematów zostawiasz gówno. Ogarnij się albo mod się wkrótce Tobą zainteresuje, cwaniaku.

Skończ waść wstydu oszczędź. Nie pień się tutaj chłopaczku bo nie wiesz do kogo piszesz a gówn* to możesz sadzić na kiblu. Ogarnąć to Cię powinni rodzice już dawno temu. Bo jak na razie to Ty pajacujesz dennymi postami. Nie ośmieszaj się... Nie muszę nikogo udawać bo mam wykształcenie z zakresu prawa, skończ już bo mi poprawiłeś humor na koniec dnia.. wiesz co? hahhahahahahahahahahahah

Kilka lat temu jeszcze w szkole średniej to bym Ci pokazał pewne umiejętności z zakresu tajskiego boksu na ulicy bo nienawidzę dyskutować w internecie, wolę w 4 oczy i na prawdę ogarnij się i nie zasłaniaj modem, ponieważ się kompromitujesz w tej chwili. Jestem kibolem bo jeżdzę na wyjazdy swojego ukochanego Widzewa ale nie w tym rzecz... Nie jestem tylko marnym Radcą. Zresztą w środowisku kibicowskim jest wielu ludzi wykształconych, w tym: lekarze, nauczciele, prawnicy ale co Ty możesz o tym wiedzieć. Wielu ludzi z pasją którzy trenują na siłce, sztuki walk etc...Także, nie każdy kto wskakuje na codzień w gajerek jest przysłowiową pizd*. Lubie dyskutować na poziomie i w 4 oczy. Nie lubię bezsensownie stukać w klawiaturkę, tak jak Ty próbujesz tutaj się wywyższyć, pokazać swoje racje czy chociażby obrazić mnie że gówn* zostawiam w temacie. Mniej pieprzenia a więcej pracy. Może wtedy do czegoś dojdziesz.


Odp: ad-fly.pl - Skracaj linki i zarabiaj dużo $ - Lami - 22-10-2014 21:53

Tyle ode mnie, nie mam zamiaru przepychać się z wsiórem, który chce udawać miastowego. Posty zgłoszone za off-top.
Chyba nadal nie zdajesz sobie sprawy, że Twoje wykształcenie z zakresu prawa jest gówno warte przy tak beznadziejnym obyciu Lol

Edit:
I tak się wyraża Pan Kibol, później się dziwią, że reszta społeczeństwa ma ich za zakompleksioną bandę idiotów, którzy muszą jakoś udowodnić swoją "męskość" Big Grin


RE: ad-fly.pl - Skracaj linki i zarabiaj dużo $ - Vertired - 22-10-2014 22:01

Nie dość że pajac to jeszcze konfident. Na Widzewie za konfidenctwo byś w pizd** dostał i poleciał do mamusi z płaczem Smile

A co do wsióra to mieszkam w Łodzi na osiedlu Piastów Smile


ad-fly.pl - Skracaj linki i zarabiaj dużo $ - daniel42na - 22-10-2014 22:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.