Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ad-fly.pl - Skracaj linki i zarabiaj dużo $ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ad-fly.pl - Skracaj linki i zarabiaj dużo $ (/Temat-ad-fly-pl-Skracaj-linki-i-zarabiaj-duzo-100044)

Strony: 1 2 3


RE: ad-fly.pl - Skracaj linki i zarabiaj dużo $ - ziel20 - 21-10-2014 20:34

dobije do wyplaty i zobaczymy czy wyplaca Big Grin


RE: ad-fly.pl - Skracaj linki i zarabiaj dużo $ - Noozer - 21-10-2014 21:07

Już coś nie działa Jerk2


RE: ad-fly.pl - Skracaj linki i zarabiaj dużo $ - PaulPB - 21-10-2014 21:13

omega długo działało, pewnie skrypt nielegalny ! Jerk2


RE: ad-fly.pl - Skracaj linki i zarabiaj dużo $ - Dereeris - 22-10-2014 13:46

Ciekawa nagroda w tym konkursie na poleconych xD 1$ minimum zamiast 5 i to aż w jednym miesiącu! Big Grin toż to jakbym wygrał w konkursie na poleconych to te 5$ dziennie wchodziło by z palcem w tyłku...


RE: ad-fly.pl - Skracaj linki i zarabiaj dużo $ - olaww - 22-10-2014 15:10

nie działa żal


RE: ad-fly.pl - Skracaj linki i zarabiaj dużo $ - ziel20 - 22-10-2014 15:24

dobra, strona podziałała swoje Big Grin niecały 1 dzień Jerk2


Odp: RE: ad-fly.pl - Skracaj linki i zarabiaj dużo $ - Lami - 22-10-2014 15:27

(22-10-2014 15:20)Vertired napisał(a):  żal Ci nie działa? to wyłącz żal i więcej optymizmu buahah
Nie trawię stwierdzeń typu żal.pl itp bo są dziecinne i jeb** pozerstwem na kilometr. Zresztą takich słówek dawno nie słyszałem od czasów gimnazjum a to mineło hmmm dokładnie 14 lat Smile

Taki emocjonalna osoba narzeka na "młodszych"? Lel, gtfo, kiddo


RE: ad-fly.pl - Skracaj linki i zarabiaj dużo $ - Vertired - 22-10-2014 15:28

(22-10-2014 15:27)Lami napisał(a):  
(22-10-2014 15:20)Vertired napisał(a):  żal Ci nie działa? to wyłącz żal i więcej optymizmu buahah
Nie trawię stwierdzeń typu żal.pl itp bo są dziecinne i jeb** pozerstwem na kilometr. Zresztą takich słówek dawno nie słyszałem od czasów gimnazjum a to mineło hmmm dokładnie 14 lat Smile

Taki emocjonalna osoba narzeka na "młodszych"? Lel, gtfo, kiddo

Jesteśmy w Polsce i prosze Cię, nie pajacuj bo jesteś żałosny. Z zawodu jestem Radcą prawnym i zakładam że wypowiadają się tutaj osoby na poziomie bo to forum publiczne i jakiegoś poziomu jednak można wymagać, jeżeli ktoś bierze się za zarabianie w necie, to wypadałoby być dojrzałym jednak emocjonalnie i nie prawić takich powiedzonek bo są śmieszne jak już wspomniałem.


RE: ad-fly.pl - Skracaj linki i zarabiaj dużo $ - Kickster - 22-10-2014 16:37

nie działa, jaki żal


RE: ad-fly.pl - Skracaj linki i zarabiaj dużo $ - OctoBerro - 22-10-2014 16:57

(22-10-2014 15:28)Vertired napisał(a):  Jesteśmy w Polsce i prosze Cię, nie pajacuj bo jesteś żałosny. Z zawodu jestem Radcą prawnym i zakładam że wypowiadają się tutaj osoby na poziomie bo to forum publiczne i jakiegoś poziomu jednak można wymagać, jeżeli ktoś bierze się za zarabianie w necie, to wypadałoby być dojrzałym jednak emocjonalnie i nie prawić takich powiedzonek bo są śmieszne jak już wspomniałem.

Jak ktoś jest Radcą prawnym to wypadałoby, aby trzymał poziom w używanym słownictwie, a mianowicie - w stosowaniu znaków typu przecinek, kropka Wink

Jak zauważyłeś - to forum publiczne, a więc wypowiadając się publicznie, a na dodatek chwaląc się zawodem radcy prawnego, należałoby zadbać o poprawność pisowni i stylu wypowiedzi.