Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BONUSY/PROMOCJE od brokerów opcji binarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: BONUSY/PROMOCJE od brokerów opcji binarnych (/Temat-BONUSY-PROMOCJE-od-brokerow-opcji-binarnych-100037)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


BONUSY/PROMOCJE od brokerów opcji binarnych - MaLiN - 21-10-2014 15:58

Postanowiłem założyć ten temat, aby nowi użytkownicy nie pogubili się w tym gąszczy różnych tematów w dziale Opcje binarne. Z pewnością nowi jak i już doświadczeni inwestorzy, chcieliby wiedzieć o nowych promocjach u brokerów, albo o ciekawych bonusach, jakie oferują. Dlatego proponuje zamieszczać tu wszystkie informacje o tym zawarte Smile

Polecam sprawdzać aktualne promocje oraz bonusy na:


Największy w Polsce portal o opcjach binarnych

[Obrazek: Binary24.pl_strona.png]


Brokerzy często oferują spore bonusy przy wpłatach depozytu. Zazwyczaj jest to 100% od wpłaconego depozytu, ale zdarzają się również i większe bonusy. Warto korzystać z tego typu promocji, bo powiększa się swój kapitał początkowy Wink


[Obrazek: golden_autumn_pl.png]

Po raz kolejny platforma BDSwiss udowadnia, że jest brokerem u którego warto posiadać konto. Dla swoich obecnych jak i nowych inwestorów BDSwiss przygotował ciekawą promocję, w której można wygrać atrakcyjne nagrody m.in:

- Kindle Fire HD-Tablet

- BenQ MS521P 3D DLP Projector

- karty podarunkowe Amazon o wartości: 10€, 25€, 50€, 100€, 250

Wygrywasz inwestując Cool

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na: http://www.binary24.pl/news_1_46.htm


Zachęcam do udzielania się w tym temacie i dodawanie aktualnych promocji/bonusów od brokerów opcji binarnych.



RE: Bonusy/Promocje od brokerów opcji binarnych - bart07 - 21-10-2014 16:28

Dobry pomysł, bo już trochę się gubiłem w tym bałaganie tematów na temat każdego z brokerów...

BTW: Słyszałem, że OptionFair daje 100% bonusu, ale nie wiem na ile to prawda i ile trzeba wpłacić?
Ktoś korzystał albo wie?


RE: Bonusy/Promocje od brokerów opcji binarnych - MaLiN - 22-10-2014 00:24

Moje założenie jest takie, aby tu wrzucać wszelkie promocje związanymi z brokerami, bo na forum obecnie można rzeczywiście się zgubić w tym gąszczu różnorakich tematów. Co do bonusu w OptionFair to tu masz szczegóły: http://www.binary24.pl/news_1_44.htm


RE: Bonusy/Promocje od brokerów opcji binarnych - toptrader2013 - 22-10-2014 03:08

100% bonusu od eXbino

Promocja obowiązuje od 4 marca 2014 roku.

[Obrazek: b654d51f9d9326c2gen.jpg]

eXbino oferuje bonus specjalny:
- wpłać mniej niż 300€ - otrzymasz 50% bonusu
- wpłać więcej niż 300€ - otrzymasz 100% bonusu
(dotyczy to również równowartości w pozostałych walutach).

więcej o ofercie bonusowej: http://www.forumbinarne.pl/Thread-Darmowy-bonus-dla-Forumowicz%C3%B3w-oferta-bezterminowa


RE: Bonusy/Promocje od brokerów opcji binarnych - Comparic - 22-10-2014 11:20

Bardzo fajny pomysł, przynajmniej będzie porządek na forum. Łap plusa Smile


RE: Bonusy/Promocje od brokerów opcji binarnych - Ropsont - 22-10-2014 12:13

Też uważam, że dobry pomysł z tym wątkiem o promocjach bo jest ich coraz więcej i można się pogubić w ich gąszczu. Ktoś kiedyś ładnie przewidział fakt, że na początku promocji u brokerów będzie mało ale z biegiem czasu i rozwoju tematu opcji binarnych, ich ilość zacznie nagle wzrastać.


RE: Bonusy/Promocje od brokerów opcji binarnych - Comparic - 22-10-2014 13:18

Odbierz 50% Bonusu Powitalnego z 200$ depozytu w TopOption

Broker opcji binarnych TopOption przygotował specjalną promocję „Handluj z 300 USD. Wpłać tylko 200 USD„.

Każdy kto wpłaci 200 USD otrzyma bonus w wysokości 100 USD. Regulamin umożliwia tylko jednokrotne skorzystanie z bonusu. Jeżeli chcecie skorzystać z okazji to pospieszcie się, ponieważ oferta jest ograniczona czasowo. Szczegóły na stronie http://comparic.pl/odbierz-50-bonusu-powitalnego-200-depozytu-topoption/


RE: Bonusy/Promocje od brokerów opcji binarnych - Inwestor25 - 22-10-2014 13:23

Moim skromnym zdaniem w temacie powinny pojawiać się jedynie posty z informacjami o promocjach, a nie dyskusje, ponieważ znów zrobi się bałagan i aby znaleźć promocje trzeba będzie przebić się przez dziesiątki postów.


RE: Bonusy/Promocje od brokerów opcji binarnych - MaLiN - 22-10-2014 15:37

Promocje zazwyczaj nie trwają długo to raz. Ewentualnie można zrobić tak, że w moim pierwszym poście będę zamieszczał bonusy/promocje aktualne. Wystarczy wysłać mi informację na pw i jakiś odnośnik i to po prostu wstawię. O ile taki pomysł pasuje, bo nie chcę też nic narzucać?


RE: Bonusy/Promocje od brokerów opcji binarnych - MarcinHelios - 22-10-2014 18:42

Jeśli można zasugerować to niech każdy, kto wie o promocji, sam wstawia informację, bo jeśli będą to robić tylko właściciele serwisow o OB to trochę nie fair. Dlaczego? MLN - ktoś wyśle Ci informację, że jest promocja, Ty to u siebie opublikujesz i podasz link do swojej strony. I być może ktoś skorzysta, a wtedy Ty masz profit. Zauważyłem, że jest tu kilka osób biorących udział w PP platform, więc niech każdy wstawia samodzielnie promocje, o których wie i tyle. Będzie uczciwiej.