Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. (/Temat-My-Lands-Przyjemne-z-pozytecznym-100027)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 07-12-2014 23:35

Zależy. Jeśli się zajmie kilka, ciekawych punktów to perły będą płynęły szerokim strumieniem.


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 11-12-2014 22:23

Tym razem oba moje miasta:
[Obrazek: miastopng_whahrsx.png]

[Obrazek: miasto2pn_whahrsw.png]


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 12-12-2014 15:49

Czas dużych przemian. Rozbudowuję magazyny jak się tylko da. Mogą już pomieścić 900tys. złota w jednym mieście, więc lada moment zacznę licytować perły, aktualnie posiadam ich 28. Moja armia zwiększyła się do takich rozmiarów, że bez problemu pokonuję R3 bez żadnych strat.

Cel do 1 stycznia (na przedłużenie premki bez wydawania pieniędzy):

28/649 CzP


Ps. Dodana została aplikacja do gry na Androida oraz iOS.


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 17-12-2014 12:23

Takie tam zburzenie Ruin poziomu 7. Łatwo można obliczyć, że oboje dostali po około 600 złotych:
[Obrazek: r7png_whqswqq.png]

34/649 CzP


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Xzibin - 18-12-2014 00:53

Na którym serwerze lepiej grać? Gram na steam, to jakaś różnica?
Mam jasne elfy bo wiem, że mają lepszych lekarzy co znacznie pomaga przy pokonywaniu ruin


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 18-12-2014 01:01

Zależy. Na steam jest więcej pereł w ruinach, ale można nawet nic nie atakować bo inni Cię niszczą. Na polskim jest mniej CzP, lecz łatwiej o solidny sojusz. Co do lekarzy to prawdą, są oni bardzo ważną jednostką jeśli chodzi o walkę. Ja wybrałem rycerzy, ponieważ mają największe magazyny na złoto co z kolei przekłada się na aukcje Wink


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Xzibin - 18-12-2014 01:08

Na 1 serwie praktycznie nie da się dostać surowców więc przeniosłem się na drugi. Jak będzie słabo to na ten polski pójde Wink. W sumie dopiero zacząłem więc jak możesz doradź mi gdzie łatwo znaleźć sojusz i można się wzbogacić. Oczywiście wykupuję premke Wink


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 18-12-2014 02:44

Najlepiej w dobrym klanie. Mój wniósł w moje królestwo na prawdę sporo.


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 19-12-2014 09:28

Poulepszałem wojsko:
[Obrazek: 1png_wrprapq.png]

Udało mi się w końcu wygrać pierwszą aukcję. Teraz staram się ulepszyć bohatera, który posiada bonus do wydobycia złota i napełnić magazyny po raz drugi Wink

47/649


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - PremAccHack - 19-12-2014 12:57

Jakbym zainwestowal w ta gre z 1000 zl. Zwrocilaby mi sie ta inwestycja?