Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Mentor] Nauczę Cię zarabiać! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Mentor] Nauczę Cię zarabiać! (/Temat-Mentor-Naucze-Cie-zarabiac-100012)

Strony: 1 2 3


[Mentor] Nauczę Cię zarabiać! - znanonim - 20-10-2014 22:08

Witam!
Poszukujesz mentora? Oto jestem Wink Zacznijmy od tego, czego od Ciebie oczekuję:
- dyspozycyjności (im większa tym lepsza),
- ogłady, umiejętności używania poprawnej polszczyzny i znaków interpunkcyjnych,
- najlepiej minimum 16 lat,
- rejestrację z reflinka: http://eforsa.pl/?ref=4916dbd1
- otwartego umysłu, pomysłowości i kreatywności, bez tego zarobki są mniejsze Smile

Kim jestem?
21-letnim studentem, w eforsie zarabiam od połowy lipca. Zarobiłem jak na razie coś koło 4 tysięcy (co tydzień wpadają z dwie stówki z subskrypcji). Aktualnie mam chwilę przerwy (pracowałem do końca września) od pracy, dlatego chętnie przyjmę grupkę chętnych do współpracy.
Co Ci oferuję?
Wprowadzenie w cały system eForsy, a następnie pokazanie świata zarabiania od kuchni. Otworzę Ci oczy i pokażę jak można łatwo zarobić większe pieniądze w internecie, przy użyciu narzędzi jakie udostępnia nam eForsa.pl

EDIT 26.07.2015 r.!
CHĘTNI ZGŁASZAĆ SIĘ NA PW!


RE: [Mentor] Nauczę Cię zarabiać! - xjointmanx - 20-10-2014 22:16

daj jakieś swoje zarobki coś


RE: [Mentor] Nauczę Cię zarabiać! - Tidus - 20-10-2014 22:33

(20-10-2014 22:08)znanonim napisał(a):  Zarobiłem jak na razie coś koło 4 tysięcy (co tydzień wpadają z dwie stówki z subskrypcji). Aktualnie mam chwilę przerwy (pracowałem do końca września) od pracy, dlatego chętnie przyjmę grupkę chętnych do współpracy.

@up


RE: [Mentor] Nauczę Cię zarabiać! - Karpik - 20-10-2014 23:05

Chodzi o to ze każdy moze tak napisać, chodzi mu pewnie o screen zarobku, wypłaty.


RE: [Mentor] Nauczę Cię zarabiać! - znanonim - 21-10-2014 11:40

Screen z wypłatami

W sygnaturce zamieściłem banner eForsy. Tam dokładna kwota, którą udało mi się zarobić bodajże od 17 lipca Wink

Pozdrawiam


RE: [Mentor] Nauczę Cię zarabiać! - oskar063 - 21-10-2014 14:47

Ok zglaszam sie i zaraz na pw napisze Wink


RE: [Mentor] Nauczę Cię zarabiać! - Dziubek96 - 23-10-2014 09:41

Ok zglaszam się Smile


RE: [Mentor] Nauczę Cię zarabiać! - mateusz1167 - 23-10-2014 09:51

Wysłałem PW.


RE: [Mentor] Nauczę Cię zarabiać! - mateusz1167 - 27-10-2014 08:24

I co cisza?


RE: [Mentor] Nauczę Cię zarabiać! - znanonim - 27-10-2014 18:52

Od razu informuję wszystkich, że jeśli ktoś przychodzi tylko i wyłącznie po poradnik, to niech mi proszę za przeproszeniem nie zawraca "tyłka" mówiąc kolokwialnie.

Otóż, w poradniku który oferuje refom NIE MA NIC CO POZWOLI WAM ZARABIAĆ 100 ZŁ/DZIENNIE BEZ ŻADNEJ PRACY! Są informacje istotne i niezbędne do zarabiania konkretnych pieniędzy (w przyszłości długotrwale), bądź na szybko, ale krótkoterminowo. Jeżeli nie jesteś w stanie zrozumieć o co mi chodzi w powyższym zdaniu, TAKŻE NAWET NIE PISZ.

To tak tylko tyle, nie zarobię za Was pieniędzy, jestem po to żeby Wam pomóc i uważam, że w moim poradniku jest wystarczająco informacji, jeśli ktoś potrafi się zakręcić w tej branży. Szkoda mi tracić swojego cennego czasu na ludzi, którzy może EWENTUALNIE zarobią dla mnie 10 zł, a później zrezygnują, bo już zarobiły na wycieczkę z klasą do Biskupina, która odbędzie się w maju.

Dziękuję za uwagę, pozdrawiam Wink