Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 12-08-2014 17:36

Ja jestem na real13. A to ma jakiś wpływ?

Spoko. Jak bd się dało to spróbuję to załatwić

Tapnięte z TapaTalk Sony Xperia Z

Podaj może login czy coś aby mógł mu powiedzieć i jakoś cb zlokalizować w systemie Wink


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 12-08-2014 18:18

No to As7 teraz czakam aż pójdziesz w ślady Kiljana i też będziesz zarabiał po tysiaku dziennie na skalpowaniu Big Grin Ja na razie forexem bawię się na demo, a odrabiam straty na opcjach binarnych i jak wyjdę na plus to wypłacę i może do was dołączę z realnym kontem Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 12-08-2014 18:22

(12-08-2014 17:36)As7 napisał(a):  Ja jestem na real13. A to ma jakiś wpływ?

Spoko. Jak bd się dało to spróbuję to załatwić

Tapnięte z TapaTalk Sony Xperia Z

Podaj może login czy coś aby mógł mu powiedzieć i jakoś cb zlokalizować w systemie Wink

Po tym numerze powinni znaleźć bez problemu, a real8 dlatego, ze po prostu wtedy bedziesz mogl zerknac co robie Tongue


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 12-08-2014 18:51

Spoczko. To spróbuję to załatwić Wink może się uda.

Tapnięte z TapaTalk Sony Xperia Z

BONUS przyznany Wink


RE: Od "zera" do miliardera? - K.O.M.B.E.K - 13-08-2014 09:22

za 10 min dane z angli jak myslicie gbp/usd wzrośnie czy spadnie? :>


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 13-08-2014 09:24

Spadnie do poziomu 1.67 a potem odbicie kilkudniowe w gore.

Tapnięte z TapaTalk Sony Xperia Z

Dane tak jak przewidywali czyli negatywne, mogło być trochę gorzej ale myślę że bd to impuls do dalszych spadków GPB/USD

EDIT* xD

Ale swieca... :O przy przemówieniu Carney’a :O Mogę sobie pluć w twarz bo pozamykało mi pozycje na SL gdyż były zbyt blisko :O


RE: Od "zera" do miliardera? - Sp00n - 13-08-2014 12:56

Witam, ja mam takie pytanie z jakich stron dowiadujecie się o jakiś nowych wieściach ? Są jakieś specjalne takie ? Jestem wdzięczny za pomoc Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 13-08-2014 13:17

Wieściach? Masz na myśli wydarzenia które wpływają na walutę? http://pl.investing.com/economic-calendar/ tutaj jest kalendarz ekonomiczny jeśli o to Ci chodzi. A tak ogólnie warto wiedzieć co się dzieje na świecie, więc można przeglądać wiadomości związane z polityką i biznesem na różnych stronach typu nie wiem onet albo coś na skalę światową typu cnn/bbc .


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 13-08-2014 13:21

Aktualnie mała stagnacja na kablu Big Grin Czekamy na wieści z USA. Big Grin Niech kabel jeszcze spada to wyjdę na przyzwoity plus Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Sp00n - 13-08-2014 13:34

Dziękuję Krzysiek, o to mi chodziło Big Grin Ciekawe kiedy GBP/USD odbije ?