Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 06-08-2014 17:11

Jeszcze 93 :O? Ja to jak straciłem 350euro to myślałem, że się załamię a tutaj takie kwoty Big Grin

Spory spadek usd/jpy Big Grin

Jak patrzę co się teraz dzieje z eur/aud i aud/usd to żałuję. że mam konto na opcjach binarnych nie na forexie bo ładnie można zarobić na tych gigantycznych skokach Big Grin Ale domyślam się, że Kiljan siedzie w tym momencie i liczy hajsy jakie wpadły Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - shooreck - 07-08-2014 09:54

Kiljan pomyśl o tym filmiku, o którym wcześniej była mowa Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 07-08-2014 14:35

Tylko nie wiem co w takim filmiku miałoby być pokazane to jest po prostu otwieranie pozycji przy spadkach/gorkach na maly profit.
Póki co 10k na koncie, więc powoli odrabiamy Big Grin
Co do edka to niestety czarno to widzę, poziom 1.3330 - 1.33 coraz bliżej jeśli z sankcjami nic się nie zmieni i z ogolna sytuacja


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 07-08-2014 15:08

No pokazane przy jakim spadku/górce otwierasz i kiedy zamykasz Big Grin Dla Ciebie to nic dziwnego, że w takich momentach to robisz a dla kogoś nowego może to być przydatna wskazówka Wink No 10k to już ładnie, do końca miesiąca dozbieraj jedno 0 na końcu i będzie git Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 07-08-2014 15:28

To tyś w dwa dni zrobił z 5k -> 10k na skalpowaniu? To czemu nie robisz tak cały czas... :O


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 07-08-2014 15:30

Bo to nudne jest....
Za podbicie dolara do takiego poziomu trzeba złożyć wizyte Obamie [Obrazek: dC0sldO.jpg] Lol


RE: Od "zera" do miliardera? - Pentas - 07-08-2014 15:33

kijan jaka platforme polecasz do grania i w jakiej walucie mam 10tys.złotych do zainwestowania
chciałby z tej sumy nauczyc sie grac i zrobic 100k


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 07-08-2014 15:35

Nie wpłacaj tych 10k i nie ucz się na nich grać Big Grin Poczytaj i pobaw się na demo z tydzień-dwa minimum a potem wpłać do 5tys i sprawdź jak Ci pójdzie. Nie problem dopłacić, a przegrać łatwo Wink Kiljan gra na IronFX chyba.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 07-08-2014 15:40

(07-08-2014 15:33)Pentas napisał(a):  kijan jaka platforme polecasz do grania i w jakiej walucie mam 10tys.złotych do zainwestowania
chciałby z tej sumy nauczyc sie grac i zrobic 100k

Załóż na razie demo na ironfx i graj przez tydzień, wtedy powiedz sobie czy jesteś gotów na ewentualne straty, bo nie chce zebys zawalu dostal Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 07-08-2014 15:49

Nudne :O Chciałbym zarabiać tyle w takim okresie robiąc tak nudne albo nudniejsze rzeczy Big Grin Co to za pistolecik Big Grin?