Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Morlok - 02-08-2012 22:16

(02-08-2012 21:33)marcin82 napisał(a):  jeżeli nie podoba Ci się program, to się z niego wycofaj - to proste, ale nie pisz, że jest scamem, bo najzwyczajniej w świecie kłamiesz...

Wcale nie proste bo właśnie od miesiąca próbuję kasę wypłacić więc wycofać się nie da rady co oznacza że ty "kłamiesz".
Rozumiem że fakt że miesiąc czasu wypłacić nie mogę wcale nie dyskredytuje programu, nie wspominajac nawet o tym cudownym restarcie co połowę pozycji mi zabrał wzamian dając trochę drobnych i obiecane w nieokreślonej przyszłości matryce (niektórzy już po 2 miesiące czekają na nie). Faktycznie godne polecenia.

(02-08-2012 21:34)ZyskujOnline napisał(a):  Przecież piszą Ci na górze, ze STP otwarte, jeśli nie bedziesz w stanie wypłacić, to uznam że walisz cieżką propagandę na tym forum przeciw JBP, ja wypłacałem 3 dni temu, wszystko poszło gładko.

No to walę ciężką propagandę bo też sprawdzałem, i przed chwilą ponownie mimo że na STP nie chciałbym wypłacać.


SCAM - NIE POLECAM


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ZyskujOnline - 02-08-2012 22:19

Cytat:No to walę ciężką propagandę bo też sprawdzałem, i przed chwilą ponownie mimo że na STP nie chciałbym wypłacać.

A dołączyłeś sie do grupy na facebook która podaje który procesor kiedy jest otwarty ?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Morlok - 02-08-2012 22:30

A co mi to da? Przecież sprawdzam co chwila


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - marcin82 - 02-08-2012 22:34

(02-08-2012 22:16)Morlok napisał(a):  
(02-08-2012 21:33)marcin82 napisał(a):  jeżeli nie podoba Ci się program, to się z niego wycofaj - to proste, ale nie pisz, że jest scamem, bo najzwyczajniej w świecie kłamiesz...

Wcale nie proste bo właśnie od miesiąca próbuję kasę wypłacić więc wycofać się nie da rady co oznacza że ty "kłamiesz".
tyle, że każdy inny wypłaca... wiadomo, że nie za pierwszym razem, ale trzeba próbować..

Cytat:Rozumiem że fakt że miesiąc czasu wypłacić nie mogę wcale nie dyskredytuje programu, nie wspominajac nawet o tym cudownym restarcie co połowę pozycji mi zabrał wzamian dając trochę drobnych i obiecane w nieokreślonej przyszłości matryce (niektórzy już po 2 miesiące czekają na nie). Faktycznie godne polecenia.
a liczyłeś ile te pozycje już dla Ciebie zarobiły? u mnie restart zabrał 75%, tyle, że jak to sobie policzyłem, to wyszło, że każda z nich zarobiła dla mnie średnio prawie $11, czyli tak, czy siak - już na siebie zarobiły i zaczynały przynosić zyski. straciłem potencjalne zyski, ale nie straciłem nic z wkładu bazowego (a i tak straciłem ich trochę za dużo z własnej winy - za długo reinwestowałem po poprzednim restarcie)


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ZyskujOnline - 02-08-2012 22:48

(02-08-2012 22:30)Morlok napisał(a):  A co mi to da? Przecież sprawdzam co chwila

No to zapisz się do grupy, i jak zobacyzsz post ze ktos wyplacil z danego procesora, to wtedy póbuj. Jak Ci sie nie uda w kilkunastu próbach, to przyznam Ci rację, że to scam


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bartex89 - 02-08-2012 22:52

miesiac wyplacalem i dopiero sie w poniedzialek udało , wiec wszystko sie da a ta grupa dzieki innym jest potrzebna


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ZyskujOnline - 02-08-2012 22:55

Marlok, jeśli uważasz, że to scam, to napisz mi dane do swojego konta na PW, przecież i tak już tą kasę straciłeś Big Grin


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Morlok - 02-08-2012 23:05

(02-08-2012 22:48)ZyskujOnline napisał(a):  
(02-08-2012 22:30)Morlok napisał(a):  A co mi to da? Przecież sprawdzam co chwila

No to zapisz się do grupy, i jak zobacyzsz post ze ktos wyplacil z danego procesora, to wtedy póbuj. Jak Ci sie nie uda w kilkunastu próbach, to przyznam Ci rację, że to scam

Jeszcze raz powtarzam, próbuję co kilka minut, 3, 5, 8, za każdym razem sprawdzając LR PM i EP, i tak od 10tej. W sumie nie kilkanaście a kilkaset prób więc przyznawaj rację śmiało.
Poza tym mi wcale nie jest do śmiechu.

A jak chcesz to możesz mi przesłać tyle co mam do wypłaty czyli 250$ i konto wraz z przyszłymi zyskami jest Twoje.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ZyskujOnline - 02-08-2012 23:15

(02-08-2012 23:05)Morlok napisał(a):  A jak chcesz to możesz mi przesłać tyle co mam do wypłaty czyli 250$ i konto wraz z przyszłymi zyskami jest Twoje.

Ale jakimi przyszlymi zyskami ? przeciez to scam Big Grin

Przecież Ci mówie, jak krowie na granicy, zapisz sie do grupy i czekaj na post jak ktoś wyplaci, a nie klikasz jak baran za przeproszeniem, ogarnij sie czlowieku!


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Morlok - 02-08-2012 23:22

(02-08-2012 23:15)ZyskujOnline napisał(a):  Ale jakimi przyszlymi zyskami ? przeciez to scam Big Grin

Przecież Ci mówie, jak krowie na granicy, zapisz sie do grupy i czekaj na post jak ktoś wyplaci, a nie klikasz jak baran za przeproszeniem, ogarnij sie czlowieku!

No teraz to już zupełnie nie rozumiem. Przecież skoro to taki super program to oferta bardzo opłacalna więc gdzie problem?

Do grupy nie mam się ochoty zapisywać i też już tłumaczyłem ale widać nie skumałeś. Po co mam sprawdzać FB gdy mogę od razu sprawdzać JBP. Mam ciągle na stronie withdraw otworzone. Jeden klik i wyskakuje komunikat limitu. Czego jeszcze nie rozumiesz? "Ogarnij sie"