Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Nikodemsky - 25-07-2012 11:14

ehhh miałem chwilę czasu to chciałem sobie nabić kilka punktów ale oczywiście plik się nie pobrał -.-(z oferty wygraj iphone 4s na chromie), drażni mnie to wieczne niedopracowanie skryptów, daruje chyba sobie :\

co do promowania, szukaj zagranicznych serwisów do zarabiania - tam opowiedz o swoim systemie, jest mnóstwo ofert typu wymiana linków ale serwisy podobne do Twojego raczej tam nie figurują - pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze Smile

inna opcja to mailing, spróbuj wykupić za kilka złotych mailing do jakiejś strony z dużą bazą użytkowników, ktoś na pewno się zainteresuje.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - bytomiok - 25-07-2012 12:19

Nic dziś z heyah nie zaliczyło Sad


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 25-07-2012 12:31

(25-07-2012 11:14)Nikodemsky napisał(a):  ehhh miałem chwilę czasu to chciałem sobie nabić kilka punktów ale oczywiście plik się nie pobrał -.-(z oferty wygraj iphone 4s na chromie), drażni mnie to wieczne niedopracowanie skryptów, daruje chyba sobie :\

co do promowania, szukaj zagranicznych serwisów do zarabiania - tam opowiedz o swoim systemie, jest mnóstwo ofert typu wymiana linków ale serwisy podobne do Twojego raczej tam nie figurują - pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze Smile

inna opcja to mailing, spróbuj wykupić za kilka złotych mailing do jakiejś strony z dużą bazą użytkowników, ktoś na pewno się zainteresuje.

Przecież ofert nie wykonujesz u nas tylko CashBuzz, FireCash Smile
Btw. Na chromie nie zalicza często lepiej firefox

Szukałem i na takich dawałem reklamę lecz nie daje to zamierzonych efektów.

Mailingu też szukałem do jakieś dużej grupy lecz nie można znaleźć, nawet ebay.pl oblukałem.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Nikodemsky - 25-07-2012 13:00

http://allegro.pl/mailing-115-900-uzytkownikow-forum-skuteczny-i2498230021.html

to jest tylko przykład mailingu, jeśli opiszesz system działania cpa i sam program, to może coś wpadnie,

inną opcją mogą być systemy wymiany like, polecam social clerks - szybko można zbudować sobie ogromną ilość lubię to(zagranicznie), sam korzystam i przy 500 like'ach widzę dość dużo wejść dziennie z fb na serwis.

Kod:
Przecież ofert nie wykonujesz u nas tylko CashBuzz, FireCash

o tym mówię, non stop tylko czytam o błędach... poza tym kombinowanie typu zmiana przeglądarki czy wybieranie konkretnych ofert, żeby w ogóle się udało - to nie dla mnie,

co do startera heyah - wykorzystałem jeden starter i subskrypcja aktywowała się bez problemu,

Cytat:Szukałem i na takich dawałem reklamę lecz nie daje to zamierzonych efektów.

nawet widziałem jeden wpis na jednym z for ale musisz poszukać też innych, fora na których ludzie zachwycają się gpt mają słaby CR, pomimo tego, że zachwalają czy zadają mnóstwo pytań.

Warto byłoby zainwestować w dobrą taktykę SEM, z tym, że to też wymaga czasu, kasy i znajomości :\


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 25-07-2012 17:54

Z zaistniałej sytuacji strona poszła pod młotek, dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas a także gratulujemy wszystkim którzy wypłacili pieniądze u nas, niektórzy na prawdę ładne sumki wyciągnęli.

Gdy wył płatną rejestrację zrobiło się 200 multi kont, dzisiaj wpadło maksymalnie dużo pobrań, FireCash i CashBuzz musieli już rozmawiać z sieciami.

Z tego miejsca chciałbym pozdrowić wszystkich oszustów, udławcie się tą kasą Smile Elo.

Temat idzie do zamknięcie.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - fakeplayer - 25-07-2012 17:56

I po serwisie... ciekawe czy każdy dostanie zaległą kasę...


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - XxGroszekxX - 25-07-2012 18:38

kurcze szpilmen ładnie mnie załatwiłeś a ja 60 starterów zamówiłem <lol>


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 25-07-2012 19:05

Hmm, więc 65$ z FireCash przepadnie ? .. Powiesić za jaja tych, którzy te konta tworzyli..
Mogliście otworzyć bezpłatną dla zagranicznych userów, a dla IP z polski dać płatne, bo polacy ...


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - kometix - 25-07-2012 19:59

No to ładnie. Co ja teraz zrobię z 30 starterami?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - LockBuzz - 25-07-2012 20:01

Takie pytanie
Co miały multi konta do fraudów za puste startery ?