Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 19-08-2019 19:34

(19-08-2019 19:27)Maxkipl napisał(a):  No i tu drogi kolego muszę Ci napisać, że czytałem ostatnią stronę i nie, nie mam odpalonych innych streamów na raz, nawet się przelogowałem i mam dalej ten sam komunikat Wink


No to mnie Zaskoczyłeś Smile być może już Oglądałeś lub stream nie jest jeszcze aktywny lub jest zbugowany


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Milionaree - 19-08-2019 19:55

No to będziemy jechali po jednym streamie Tongue

Dziś doszła właśnie wypłata
[Obrazek: TohewM8.png]


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 19-08-2019 20:11

Cieszymy się razem z Tobą Milionaree ale wypłaty dochodzą więc nie ma potrzeby wklejania za każdym razem wypłat. Zachowajcie je proszę dla siebie.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Maxkipl - 19-08-2019 20:25

star, to był bug. W jednej ofercie udało mi się wbić pod koniec limitu, a do innej udało mi się wejść jak było już 60/60, więc jakis kolejny bug, ale zaliczyło i to się liczy.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 19-08-2019 20:35

Fajnie, że udało Ci się rozwiązać problem. Jak jakaś zmiana zachodzi na stronie to zawsze jakieś błędy występują Smile


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Bezdomny - 19-08-2019 20:42

Napisz do supportu strony

//edit
nie zauważyłem nowych postów


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Samsonov - 20-08-2019 01:03

Powitać. Teraz bez premki nie da sie ogladac streamow? Mozna zarabiac tylko z "Channel view offers" i "Follow offers"?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - bartqqq - 20-08-2019 01:07

Coś mi sie wydaje, że tak było od początku, ale z grubsza tak to wygląda.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Henry50 - 20-08-2019 06:25

A moim zdaniem ta zmiana, że można oglądać tylko jednego streama na raz nie musi oznaczać, że będzie się dużo mniej zarabiało. Teraz szanse się bardziej wyrównają, bo każdy będzie musiał obejrzeć cały jeden stream i dopiero potem kolejny i kolejny i kolejny, przez co miejsca mogą wyczerpywać się wolniej w poszczególnych streamach. Oczywiście sam oglądałem kilka na raz zawsze i było to fajne, no ale cóż, trzeba się pogodzić z nowymi realiami.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Henry50 - 20-08-2019 08:11

Swoją drogą jest taki gość, jak fizzy czy jakoś tak. Pojawia się raz na kilka dni i oferuje... 5 kredytów za minutę oglądania. Dla mnie gość to jakieś nieporozumienie. Jeszcze żeby tak pojawiał się kilka razy dziennie. Ale raz na kilka dni go widzę i 5 kredytów. Niepoważny człowiek, oferta tak żałosna, że aż śmieszna.