Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Instanter (/Forum-Instanter-386)
+---- Wątek: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego (/Temat-Instanter-ulepszamy-serwis-bledy-poprawki-co-nowego-86970)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - ciastkO - 16-03-2014 12:29

U mnie bangla a jak z ledami z dzisiaj ?


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - Skarpetek - 16-03-2014 13:07

u mnie na 17 odsłon 2 leady więc jest git Smile


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - kariolmax - 16-03-2014 15:14

Czy już wszystkie leady są zliczane przez system?
Bo nie wiem czy jeszcze cieszyć się czy płakać


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - Instanter.pl - 16-03-2014 15:27

(16-03-2014 15:14)kariolmax napisał(a):  Czy już wszystkie leady są zliczane przez system?
Bo nie wiem czy jeszcze cieszyć się czy płakać

Leady są zliczane ale mogą nie być wyświetlane w panelu wydawcy, wszystko wróci do normy po zakończeniu przenosin, a leady zostaną dodane do konta Smile


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - lorkos - 16-03-2014 16:31

Do której godziny będą dodane ? Przy 250 uu zadnego leada a to zniecheca wiec naprawcie jak najszybciej zebym jakas kase dzisiaj w statystykach zobaczyla Big Grin


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - mroowas - 16-03-2014 16:37

A ja mam pytanie: Czemu pare godzin temu logowałem się normalnie, a teraz, ze błędny mejl lub hasło. Ktoś objaśni?


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - Hrustus - 16-03-2014 16:44

(16-03-2014 16:37)mroowas napisał(a):  A ja mam pytanie: Czemu pare godzin temu logowałem się normalnie, a teraz, ze błędny mejl lub hasło. Ktoś objaśni?

może zle wpisałeś hasło ?


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - mroowas - 16-03-2014 16:47

Hasłą nie wpisałem źle poniważ specjalnie je przepisałem i skopiowałem i też lipa Smile Bo właśnie pomyślałem, ze przy haśle popełniam błąd. Jednak tak jak napisałem skopiowełem i też nie mogę sie zalogować.


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - Liromir - 16-03-2014 16:49

ręce mi opadają, a wręcz podnoszą się by przywalić sobie w czoło
NIE MOŻESZ SIĘ ZALOGOWAĆ? - przeczytaj posty wyżej
NIE ZLICZA LEADÓW? - przeczytaj posty wyżej
NIE ZLICZA WEJŚĆ? - przeczytaj posty wyżej


facepalmfacepalmfacepalmfacepalm


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - mroowas - 16-03-2014 17:03

Polecam przywalenie sobie w czoło. Z tego co jest napisane wyżej w postach wynika, ze zdania są podzielone. Jedni się mogą zalogować, a drudzy nie. A Ty co wywnioskowałeś? Jedyne do czego mogę się przyznać, to fakt, ze poszedłem na łątwizne i nieprzeczytałęm tematu wstecz. Więc zwracam honor w tym aspekcie.