Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Siłownia - odżywanie - redukcja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Siłownia - odżywanie - redukcja (/Temat-Silownia-odzywanie-redukcja-82697)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Siłownia - odżywanie - redukcja - Tiger04 - 22-09-2014 15:14

Wiadomo, że nie są w pełni dokładnie, ale na pewno oddają lepiej stan rzeczy ja ten obrazek który wysłałeś. Siła po redukcji powoli wraca, mam nadzieję, że szybko wrócę do wyników sprzed redukcji ^^.


RE: Siłownia - odżywanie - redukcja - krzysiektbg - 22-09-2014 15:27

No mi taki test pokazał kiedyś 11% bf a nie miałem widocznych mięśni brzucha nawet napiętych taki zalany byłem, więc przestałem im ufać Big Grin Jakie rekordy przed redukcją Big Grin? I tak nie ma co patrzeć na wagę/bfy i inne cyferki tylko w lustro Big Grin


RE: Siłownia - odżywanie - redukcja - Tiger04 - 22-09-2014 15:35

A gdzie jest napisane, że przy 11% bf ma być widoczny brzuch. Ja jak nie zrzucę wody to nie będę miał mocno widocznego brzucha. Ten test zrobiłem bardziej porównawczo zobaczę za jakiś czas jak się to wszystko zmieni. Co do rekordów - skromne Smile.


RE: Siłownia - odżywanie - redukcja - krzysiektbg - 22-09-2014 15:46

No jeśli to jest faktycznie 11% bf to krata powinna być widoczna (oczywiście jeśli ma się też te mięśnie wypracowane) a wyglądałem wtedy jak ten z 25% na obrazku... Co do wody to mnie strasznie podlewało jak w jakiś dzień pozwalałem sobie na dużo węgli i do tego jeszcze jakaś rzecz w której jest sporo soli, na następny dzień słabiej to wszystko wyglądało, ale porządny trening i wszystko wracało do normy, nie ma to jak HIIT i uczucie, że zaraz zemdlejesz albo będziesz rzygał Big Grin


RE: Siłownia - odżywanie - redukcja - Tiger04 - 22-09-2014 15:53

Jak dla mnie zależy to głównie od predyspozycji danego osobnika. Grubość skóry, woda podskórna, nie można tak po prostu wrzucać każdego do jednego wora.


RE: Siłownia - odżywanie - redukcja - krzysiektbg - 22-09-2014 16:04

No nie można, ale 11% to jest na tyle niski BF, że już praktycznie w każdym przypadku widoczne są mięśnie jeśli ktoś ma je wyrobione, wiadomo są osoby które przy takim samym bfie będą wyglądały gorzej albo nie mają genu do brzucha i zawsze będzie średnio wyglądał Tongue Ja nie mam genu do rąk i chociaż mam dosyć silne to nie rosną, inny ma słaby brzuch Big Grin Genetyka w tym wszystkim odgrywa straszną rolę . Zresztą tak jak mówiłem, nie liczy się dla mnie BF tylko wygląd i ciężary na sztandze Cool Jeśli to i to się poprawia to znaczy, że jest dobrze Smile A teraz czas łyknąć przedtreningówkę i śmigać na trening Big Grin


RE: Siłownia - odżywanie - redukcja - Tiger04 - 22-09-2014 16:10

Wiesz jak stanę tak jak ten koleś ze zdjęcia bf 6-7 to nie jest źle i to bez żadnego odwodnienia. Normalnie jak stanę jest gorzej. Dla mnie zrobić dobry brzuch to czarna magia Big Grin