Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PPA] KisuShite dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PPA] KisuShite dziennik (/Temat-PPA-KisuShite-dziennik-77394)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 31-03-2014 22:37

DZIENNIK PPA - KONIEC MIESIĄCA

Ten miesiąc był zdecydowanie moim najlepszym w całej karierze. Praca jest dość monotonna i powtarzalna, ale przynosi efekty, a przecież to właśnie one się liczą, prawda ?

W tym MIESIĄCU (nie okresie "rozliczeniowym" na CPAGrip) zarobiłam $168.73. Myślę, że to na prawdę dobrze Smile Moja kwietniowa wypłata to około 170$, bo jej termin nieco się przesunął (szybciej dostanę pieniążki).

W tym miesiącu pracowałam więcej niż zwykle, pracowałam też z pewnością mądrzej. Mogę pochwalić się ładnie rozwiniętymi social media i kilkoma niszami w top 3 google na frazy "nisza hack" lub "nisza cheat".

Cel na kwiecień to 200$. Mam nadzieję nie tylko go osiągnąć, ale i zdecydowanie przekroczyć. Dziennik nie będzie aktualizowany codziennie, bo większość wpisów wyglądałaby bardzo, bardzo podobnie. Jeśli wpadnie mi do głowy jakiś fajny pomysł, ale odkryję coś czym warto się podzielić - wtedy napiszę.

CEL NA KWIECIEŃ - 200$



RE: [PPA] KisuShite dziennik - cord - 31-03-2014 22:46

bardzo fajnie Ci idzie pozycjonujesz tylko GSA ?


RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 31-03-2014 22:54

(31-03-2014 22:46)cord napisał(a):  bardzo fajnie Ci idzie pozycjonujesz tylko GSA ?

Jeśli nie liczyć social mediów - tak, tylko GSA Smile


RE: [PPA] KisuShite dziennik - dandanielo - 31-03-2014 22:58

kupiłas pełna wersje Wink?


RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 31-03-2014 23:04

(31-03-2014 22:58)dandanielo napisał(a):  kupiłas pełna wersje Wink?

Niee Big Grin
Mam coś jakby scrackowaną wersje - w taki sposób, że 5 dniowy trial się nie kończy Jerk2


RE: [PPA] KisuShite dziennik - cord - 31-03-2014 23:08

a masz jakiś poradnik jak te gsa ustawić dobrze? xD


RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 31-03-2014 23:12

Na konkurencyjnym forum jest cały dział poświęcony GSA, chcesz linka na priv ? Smile


RE: [PPA] KisuShite dziennik - cord - 31-03-2014 23:17

podeślij jak Ci się chce ; >


RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 13-04-2014 21:42

DZIENNIK PPA - NOWA DOMENA


Dzisiaj zupełnie spontanicznie zakupiłam blog PPA. Kosztował mnie 125zł. To czy będzie trafioną inwestycją zależy jedynie ode mnie...
Narzekam na nadmiar pracy, a dołożyłam sobie jej dwa razy więcej. Dlaczego ? Nie chcę zostać na lodzie w razie filtra czy bana od google. Już raz się to zdarzyło i bardzo ciężko było mi wziąć się za to wszystko od nowa. Blog który kupiłam ma już po 100-150 wejść z google dziennie więc zgaduję, że po zwiększeniu wiarygodności (filmiki z hackami) zacznie przynosić dochody. Życzcie mi wytrwałości, a podwoję swoje zarobki Tongue

Dotychczasowy blog nieustannie się rozwija. Teraz ilość UU to około 350-400 według hitsteps (według mnie bardzo realnych statystyk). Na mniej popularne hacki jestem bardzo wysoko - często top 1. Zmieniłam też jego wygląd na bardzo prosty i przejrzysty.

Moje miesięczne statystyki z CPAGrip z jednej strony cieszą, a z drugiej smucą. Cieszą, ponieważ nieustannie obserwuję tendencje wzrostową wyświetleń i klików. Smucą, ponieważ zarówno konwersja jak i leady są... niskie. statystyki cpagrip

Plan na najbliższe dni to doprowadzenie kupionego, "nowego" bloga do takiego stanu jaki sobie życzę Big Grin

56.31$/200$


Cel wydaje się być nie do osiągnięcia, ale jestem pełna nadziei. To tylko kwestia kilku dobrych dni i pobrań powyżej jednego dolara. No i będę miała aż dwa blogi Rolleyes


RE: [PPA] KisuShite dziennik - patryk0407 - 13-04-2014 22:07

Wiem od kogo kupiłaś bloga Big Grin powodzenia z nim Smile

Cel jest do osiągnięcia, 1x Francja by się przydała Smile Ja dobijam do wypłaty na CPAGrip i wychodzę z niego bo mam słabszą konwencję niż na polskich hostach Smile
Powodzenia przy pracy Smile