Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! (/Temat-Marketing-Terminal-pasywny-dochod-na-lata-72221)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - tanum20 - 19-05-2014 11:11

to działa jeszcze?


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - sbgorka - 19-05-2014 12:04

Dziala i ma sie dobrze:-)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - Szalony - 20-05-2014 23:30

(19-05-2014 10:57)AresxXx napisał(a):  Dobrze, aby każdy kto dołącza do tego programu miał świadomość, że jest do kolejna dobrze ukryta piramida finansowa zrobiona na fali Banners Broker.

:OOOO serio ? to moze nie bd ryzykował..


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - DamianXIX - 21-05-2014 19:55

(19-05-2014 10:57)AresxXx napisał(a):  Dobrze, aby każdy kto dołącza do tego programu miał świadomość, że jest do kolejna dobrze ukryta piramida finansowa zrobiona na fali Banners Broker.

co za glupoty pieprzysz ? piramidy to Ty masz w egipcie a nie w MT !


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - zeluzg - 21-05-2014 21:26

spokojnie nie ma co się spinać . Każdy ma prawo do własnego zdania. Swojego czasu na FB działał taki jeden człowiek który nazywał siebie znawcą programów. Co do MT to według jego opinii nie powinno MT już dawno być a ma się bardzo dobrze.


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - AresxXx - 22-05-2014 12:05

Pomyślcie sami zamiast spinać tyłki.
BB też działało długi czas i ludzie tak jak wy dwaj wyżej też kłócili się, że to jest legalnie działająca firma. Dowody na to jakie podawali to oddziały w krajach, konferencje w danych państwach. Jak skończyło sami możecie sprawdzić.

Marketing Terminal powstał na czas kiedy BB upadał. System działania jest niemalże też identyczny oparty na panelach. Nie ważne jest także, gdzie firma będzie zarejestrowana, ponieważ piramidę finansową można doskonale ukryć i tym właśnie MT jest. Zarabiać tutaj można, ale każdy powinien mieć świadomość, że prędzej czy później to się zescami.


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - DamianXIX - 22-05-2014 14:19

Kto sie wg Ciebie kloci ? Zamiast byc murzynem czarnowidzacym to spojrz na dobre strony tego bizesu ja tam nie wiem co to te BB bo wchodze w temat dopiero ale jak sie da to sie da wyplacaja i to najwazniejsze chyba nie ? Gdzie w 4miesiace zarobisz tyle co na tym ?


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - AresxXx - 22-05-2014 15:57

Widać, że jesteś nowy skoro nawet nie wiesz co to było BB. Poczytaj, zapoznaj się i dopiero wtedy potraktuję Ciebie poważnie.


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - Takeo - 22-05-2014 18:54

Ares zdefiniuj proszę twoje pojęcie piramidy finansowej


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - AresxXx - 22-05-2014 22:19

Pojęcie piramidy finansowej jest dobrze znane i łatwe do znalezienia w internecie. Możesz sobie znaleźć.

Nie wiem tylko po co o to pytasz. Chcesz mi zarzucić, że błędnie oceniam program, bo zewnętrznie wygląda na legalną działalność?