Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! (/Temat-Afiliant-com-nie-trzeba-miec-strony-www-zeby-zarabiac-70531)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - bartex89 - 13-07-2013 21:07

skan dowodu oraz formularz oswiadczenia o nieprowadzeniu DG. jest na ich stronie


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 15-07-2013 10:13

(12-07-2013 13:00)bolo9797 napisał(a):  Nie rozumiem co poradnik daniela ma do tych sieci .. W jego poradnikum nie zarabia sie na takich sieciach aflikacyjnych.

To, że w jego poradniku nie zarabia się na "takich sieciach" nie znaczy, że sposoby bardzo się musza różnić. To co opisał daniel jest jednym ze sposobów zarabiania, ale jest ich o wiele więcej. Smile


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Norson94 - 15-07-2013 11:08

I jeszcze jedno , choć pewnie mnie zaraz ktoś do słownika odeśle . Czy Facebook Ads to właśnie wklejanie linków w komentarzach ? Chciało by się wejść na stronę : który bank ? i wkleić linka i patrzeć jak kasa wpływa xd


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 15-07-2013 11:13

Facebook Ads to te reklamy w bocznym pasku na FB. Smile Nie sądzę, żeby komentarze były traktowane jako Facebook Ads.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Norson94 - 15-07-2013 16:51

Dzięki . Dobrze wiedzieć :]


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 16-07-2013 08:55

Nie ma problemu. Smile

Ktoś robi jakieś postępy ostatnio?


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - prololex - 16-07-2013 09:22

Ja nie promuje narzazie i codziennie prawie wpada lead z blabla ;d

Dziś wpłacam kaskę na poradnik ten co ty masz i biorę się za to , choć bez
strony będzie pewnie trudniej .


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Norson94 - 16-07-2013 19:04

Pisałem z nimi i dokumenty mogę im wysłać na e-mail . Pytanie po co im one są ? moje dane wprowadzą do urzędu skarbowego i będę musiał odprowadzać podatek ? xd mam nadzieje że nie bo mogą mi później stypendium nie przyznać . ( idę na studia ).


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 17-07-2013 14:44

Norson, z tego co wiem, oni potrzebują dokumentów po to, aby stwierdzić, że jesteś realną osobą. Big Grin Też musiałem im dać przy wypłacaniu kasy. W regulaminie jest napisane, że nie wykorzystują danych do niczego innego.

Inna sprawa, że chociaż oni nie dają o Tobie info do US, to z US i tak musisz się rozliczyć z kasy zarobionej w Internecie, nieważne ile by jej było. NIE ZACHĘCAM DO OLEWANIA US. Potem można mieć problemy.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Norson94 - 17-07-2013 15:03

Tak wiem jak coś zarobie w tym roku to za rok odprowadzę podatek , tak dla bezpieczeństwa :] Jeszcze raz dzięki za rozwianie wątpliwości .