Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? (/Temat-Ile-czasu-poswiecacie-na-zarabianie-w-sieci-66326)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - WujRock - 06-06-2014 14:42

Najlepszym przykładem jest Killer. 194tys. w 2 msc to ogromny sukces. Lecz od zarabiania przez neta mozna sie szybko uzaleznic. Kazdy wie, ze czlowiek pragnie coraz wiecej. Moim zdaniem przez neta mozna sie spokojnie i godnie utrzymac. Jedni to zrobia poprzez regularna prace a inni poprzez poswiecenia np tygodnia. Zarobki zaleza glownie od kreatywnosci. Mozliwosci sa ogromne i jest w czym wybierac.

Przepraszam za pisownie, pisane z kiepskiego telefonu Tongue


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - Vanquer - 16-06-2014 18:15

Jeżeli mi idzie - nawet cały dzionek. Smile A jeśli nie - odstawiam to na później.


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - Differrus - 17-06-2014 12:32

Koło godziny dziennie, niekiedy mniej dlatego też wyniki kiepskie Sad


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - marinko13 - 17-06-2014 12:34

Wszystko zależy od tego jak idzie robota.


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - malinówek - 25-06-2014 07:28

ciężkie pytanie. Ostatnio sporo czasu choć praktycznie bez skutku. dopiero zaczynam swoją robotę, szukam, mieszam i kombinuję. Jeszcze średnio się orientuję, choć coraz więcej czasu spędzam na doszukiwaniu się info


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - Maniero - 25-06-2014 14:01

Obecnie nic, nawet na kompie prawie nie siedzie.. jedynie czasem trzeba odpisać coś ludziom Tongue


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - alkaadamik25 - 26-06-2014 12:27

Witam, ja się dopiero uczę... i samą mnie ciekawi cały mechanizm.


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - niitrro - 26-06-2014 13:51

Dziennie ok 2 godzin, kokosów nie ma ale na imprezy jest.


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - lolekxp - 28-06-2014 08:07

Mógłbym poświęcać 8h dziennie na to i non stop coś robić bo mając 13 lat już programowalem i używałem photoshopa, dziś po 10 latach te narzędzia i umięjetności to dla mnie drobnostka ale nie potrafie wysiedziec godziny nawet bo jestem strasznie znerwicowany i rzuca mna i w ogole to musze zapalic zeby sie uspokoic i dzialac na kompie Sad Sad


RE: Ile czasu poświęcacie na "zarabianie w sieci? - Maniero - 28-06-2014 13:15

@up
Ale, że co nas to obchodzi?