Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu (/Temat-Surf-fenka-pl-darmowa-wymiana-ruchu-63078)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - TwojPsycholog - 25-05-2013 18:29

jeszcze 130k pkt. i wypłacam pjontala Huh


RE: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - Kliko - 28-05-2013 17:52

Polecam, dobry surfbar Smile


RE: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - jackthekiller - 30-05-2013 13:19

wypłaciłem 10 zeta..bez problemu.. w niedzielę zleciłem a w poniedziałek juz była kasa

zastanawia mnie tylko czy za fenkopaki wypłaca bezproblemowo...


RE: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - swawolny_senior - 09-06-2013 10:52

(30-05-2013 13:19)jackthekiller napisał(a):  wypłaciłem 10 zeta..bez problemu.. w niedzielę zleciłem a w poniedziałek juz była kasa

za to admin od 1,5 miesiąca oddaje ludziom stracone przez przerwę konta VIP/GOLD i oddać nie może
całe postępowanie i zachowanie admina nie pokazuje strony w dobrym świetle jak też i jego samego pokazuje, że nie ma poszanowania dla własnych klientów dzięki którym tak na prawdę strona "żyje" wręcz od razu zapala czerwoną lampkę ostrzegawczą informującą, że lepiej trzymać się z daleka


RE: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - tomazzi - 09-06-2013 11:02

(09-06-2013 10:52)swawolny_senior napisał(a):  
(30-05-2013 13:19)jackthekiller napisał(a):  wypłaciłem 10 zeta..bez problemu.. w niedzielę zleciłem a w poniedziałek juz była kasa

za to admin od 1,5 miesiąca oddaje ludziom stracone przez przerwę konta VIP/GOLD i oddać nie może
całe postępowanie i zachowanie admina nie pokazuje strony w dobrym świetle jak też i jego samego pokazuje, że nie ma poszanowania dla własnych klientów dzięki którym tak na prawdę strona "żyje" wręcz od razu zapala czerwoną lampkę ostrzegawczą informującą, że lepiej trzymać się z daleka

tak to jest i tak wygląda jak się dzieci biorą za biznesy ( dorosłe może wiekiem, ale nie umysłem) gdzie nie ma nic rąk i nóg i wszystko na serw ku,.,, mater

najlepszym rozwiązaniem machnąć ręką, albo dochodzić swoich roszczeń wraz z rekompensatą za straty moralne przed sądem cywilnym
dane osoby wypłacającej są chyba ogólnodostępne, wszelkimi kosztami sądowymi zostanie obciążony pozwany po zakończeniu sprawy
czas czekania na rozprawę do 1 roku, na 2 rozprawie powinna się sprawa zakończyć
może wtedy go cokolwiek rozumu nauczy i tego jak traktuje się klientów


RE: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - MrocznyKILL - 11-06-2013 18:05

Całe szczęście że nie zabrałem się za ten serwis na poważnie cała masa błędów stronka jest w fazie 100 lat przed Beta. Zabawa w tym serwisie to jak rosyjska ruletka ;D Dla lubiących ryzyko i mnóstwo "niespodzianek" pozycja obowiązkowa Wink


RE: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - jackthekiller - 12-06-2013 22:41

kolejne 127 zeta na koncie - za fenkopaka..(dowód w dziale - wypłaty )..dużo gadania na admina a on nadal wypłaca..Smile

ciekawe jak jeszcze długoRolleyes


RE: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - izipekdezakt - 14-06-2013 13:48

Mam pytanko,wstawiam tam strone do surfmaru. Ale ten surfbar rozni sie od innych. Bo jak w innych surfbarach ustawie sobie na przyklad 20 wejsc na godzine,to sa one jako tako rozlozone.A w surf.fense na huraaa. Zaczyna sie godzina,wpada te 20 wejsc i koniec przez reszte godziny.Jak dam 100 wejsc,to tez wpadnie wszystko i po 2 minutach koniec. Czy to nie ma zlego wplywu dla mojej strony w jakis sposob?


RE: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - jackthekiller - 15-06-2013 17:23

a co Tobie za różnica w ile czasu nabije ci wejścia na stronę? 20 sekund czy 5 godzin? to chyba nawet leopiej ze w krótkim czasie masz wejścia zaliczone


RE: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - izipekdezakt - 15-06-2013 22:31

Mi chodzi o to,czy do pozycjonowania,nie jest lepiej,jak wejscia na strone sa jako tako rozlozone,bardziej wiarygodnie to wyglada,niz 500 wejsc w 5 sekund,a puzniej 50 minut nic.