Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - przemeklif - 14-01-2013 13:24

Z surveywage dziś minął 2 dzień nadal nie ma Tongue
z made od wczoraj też leci, przy okazji nie mam tasków od wczoraj więc stoje i czekam 4


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - darkmatthew - 14-01-2013 13:35

ja już czekam 4dni na wypłate


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - munez92 - 14-01-2013 13:39

spokojnie wypłaty dojdą.. nie wiem dlaczego się gorączkujecie ale to są serwisy wypłacalne więc tylko wystarczy poczekać.. ludzie trochę cierpliwości Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - przemeklif - 14-01-2013 13:55

Ojj tam spokojny jestem Smile Brak tasków mnie tylko spina bo akurat mam czas Lol


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - munez92 - 14-01-2013 14:28

trzeba czekac na nowa serie taskow Big Grin bo cos u mnie dzis nie chca sie odswiezac :/ jutro kolo 2-5 sie zresetuja Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - buch - 14-01-2013 15:56

co do wyplat nie bylbym taki pewny, serwis liczy niecale 800 osob
ale obyscie sie nie mylili^_^


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 14-01-2013 16:14

buch jak ja dołączałem to było niecałe 600 Smile
dajmy im jeszcze czas też mam nadzieję że wypłacą bo tu mi najlepiej idzie Big Grin


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - poczmail - 14-01-2013 16:19

(13-01-2013 21:24)timek41 napisał(a):  Chciałbym się odnieść do wypowiedzi krisroba.

Wszyscy zapisani dostają ode mnie tutorial w tym dostał ciekma i buch i wielu innych. Myślę że wszyscy zadowoleni. Ty może się u mnie zapisałeś ale Tobie akurat nie chce pomóc bo:
1. Jechałeś na mnie na temacie get-paid i nie wiem czy Ty masz pokolei w głowie ?
2. Masz konto na get-paid na którym tenże sposób byś stosował + nie wiem ile refów.

Nie było mnie akurat przez weekend + pracuje i nie mam tyle czasu zeby siedziec na forum i odpisywać . Za zapis u mnie na SurveyWage + Get-paid , każdy dostanie filmik. Dotyczy to sie nowych użytkownikow . To chyba jasne.

Pzdr


Padłem. bekabekabeka
Po pierwsze to według mnie nie ma nic w tym tutorialu ciekawego, wszystkiego samemu się idzie domyśleć, no ale to nie o tym chciałem napisać. Big Grin

Timek - kiedy do Ciebie w końcu dotrze - jak chcesz być chorobliwym skąpcem i chytrusem - to do swojej piaskownicy! Jednym słowem zrobiłeś krisroba w ch***, ponieważ obiecałeś każdemu refowi ten denny tutorial, a słowa nie dotrzymałeś, bo
"Masz konto na get-paid na którym tenże sposób byś stosował + nie wiem ile refów"
Czyli nikt poza Tobą poleconych zbierać nie może? Tak w gwoli przypomnienia krisrob jako pierwszy znalazł get-paid i napisał o nim temat, więc nie masz prawa kraść poleconych mu i ciekmie w surveywage. A wszędzie gdzie nie wejdę to "tutorial za zapis, tutorial za zapis". Nudnie to i głupie zresztą. Więc przemyśl trochę swoje postępowanie i nie oszukuj ludzi bo społeczeństwo zarabiam.com mówi Ci ŻEGNAJ!

P.S Czemu nie wymagasz zapisu na surveymad? Big Grin Bo z refków nie zlicza, co? Big Grin

Dobranoc


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - buch - 14-01-2013 17:43

chcialbym zauwazyc ze z trzech zleconych przelewow wlasnie dotarl pierwszy na PP, co do dwoch pozostalych nadal wisza, dlaczego nie zrealizowali ich naraz nie mam pojecia
ale widac jakis ruch z ich strony
oczywiscie chodzi o surveywage


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 14-01-2013 17:48

Muszą mieć jakieś opóźnienia ale wypłacą Smile Wczoraj przez pomyłkę wysłałem swoją kase na MB i napisałem od razu czy nie mogliby przelać na PP albo cos innego. Niedawno dostałem odpowiedź że kasa została wrócona na konto główne i faktycznie mam to co wysłałem Smile Gdyby mieli zwijać interes nie bawiliby się z tym. Także musimy troszkę poczekać jeszcze.