Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. (/Temat-heistcity-net-czyli-zarabiaj-grajac-w-gre-158503)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - parwelcia - 08-12-2018 14:09

acha teraz kapuje dzieki jak by to jeszcze bylo gdzies napisane to by bylo fajnie


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - korlim - 08-12-2018 16:47

na discord admin napisał nowe zmiany które będą wprowadzane


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Tekri - 08-12-2018 19:19

(08-12-2018 14:09)parwelcia napisał(a):  acha teraz kapuje dzieki jak by to jeszcze bylo gdzies napisane to by bylo fajnie

Wszystkie informacje które Ci podałem są w zakładce "Documentation" Smile
Nie są on może podane jak na dłoni, ale jeśli przeczytasz wszystko i będziesz na bieżąco to okaże się to łatwe i logiczneSmile

(08-12-2018 16:47)korlim napisał(a):  na discord admin napisał nowe zmiany które będą wprowadzane

Po przeczytaniu tych zmian dochodzę do wniosku, że gra stanie się trudniejsza Smile


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - AssenCreated - 08-12-2018 20:44

@Tekri zgadza się, tego typu nie powinny być wprowadzane wraz z dezaprobatą graczy. Moim zdaniem powinni dodać coś nowego co by balansowało te zmiany, bądź zwiększyli koszt produkcji i tym podobne, a nie zmiany w dawanej produktywności, w tym przypadku, tymbardziej jak ktoś tego sobie nakupił, a teraz nagle będzie ostatecznie na minus.


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - xdax1 - 15-12-2018 19:36

W co opłaca się inwestować? Mam 11€ w grze jeśli zamienię wszystko. Mógłbym wziąć 30€ pożyczki na 3 miesiące, kupić jakąś firmę i miałbym akurat na spłatę pierwszej pożyczki to co mam uzbierane. Czyli pierwszy miesiąc normalnie zarobku z firmy nie przejmując się, że nie spłacę raty. Tylko pytanie jak z zarobkiem...

A może coś innego?


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - korlim - 15-12-2018 23:25

ja mam firmę i kredyt wziąłem na 6 miesięcy ale można go spłacić i szybciej mój master ma farmę krów i restaurację a młyn to nie narzekam ważne to mieć się z kim dogadać aby ci chodziło


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Tekri - 16-12-2018 15:24

Ja planuję teraz zakupić EQ do Scavenging i poświęcić swój jeden wolny dzień aby odpalić Scavenging 11 razy Smile bo 12 razy to za chiny się nie uda Tongue


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - xdax1 - 16-12-2018 15:54

11 razy?
Ale wiesz, że każdy scavenging zabiera 20 energii i trzeba mieć minimum 30% żeby wystartować?


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - Tekri - 16-12-2018 16:13

Tak, 11 razy, bo każde odpalenie Scavenging trwa 2h a ekwipunek do niego jest na 24h. Tak więc czysto teoretycznie można pójść na Scavenging 12 razy przy zużyciu jednego setu ekwipunku, ale wiadomo, że zanim się zaloguje i odpalę kolejne Scavenging to minie kilka sek. Tongue

Oczywiście, że wiem. Smile Chcę zobaczyć jaki będę z tego miał drop, ile na nim będę mógł zarobić i ile będę musiał zużyć kawy aby utrzymać energię na 30% Wink bo mleko użyję tylko raz a gazety dwa razy Smile


RE: heistcity.net czyli zarabiaj, grając w gre. - korlim - 16-12-2018 17:16

jeszcze zadbaj o energie Wink