Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. (/Temat-Poradnik-oraz-nisza-Jak-zarabiac-duze-pieniadze-aktywna-praca-113796)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - zbyszeq - 12-05-2015 20:24

poświęciłem 2h(wczoraj i dzisiaj łącznie) 122 wejścia w sumie(60 z 4lead, 62 z leadmore) i nic.
Uważam, że przez te 2h robiłem wszystko dobrze, a nawet ba bardzo dobrze Smile..

Mam nadzieję, że nisza piątkowa będzie taka dobra jak kontakt z sprzedającym - bo to na prawde można powiedzieć jest na super poziomie


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Majka - 12-05-2015 20:40

Kto ma dobry barier zarobi na Twoim poradniku bez kłopotu Smile
Ja widocznie nie mam Tongue

Ale za to mam swój sposób zarobku

[Obrazek: Clipboard01.jpg]

To do piątku Smile

Moja ocena poradnika (jeżeli mogę) 6/10
Dlaczego 6? Bo ma potencjał kto pomyśli to zmieni serwis doda coś od siebie i konwersja wzrośnie.


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 12-05-2015 20:40

Tak jak mówiłem, sam byłem za leniwy żeby pracować w ten sposób dlatego nisze postanowilem sprzedać. Pozostałe nisze sa również raczej nie do wyczerpania dlatego nie obchodzi mnie raczej co sie z nimi stanie Smile


Zbyszeq, wierz mi lub nie, strasznie źle mi z tego powodu, nie wiem dlaczego tak się stało, tym bardziej że jesteś przekonany ze wszystko robiles dobrze.. Cóż, mam nadzieje że piątek wam to zrekompensuje (wszystkim którym nie poszło tak dobrze jak mi czy reszcie).


Ogólnie do końca promocji mam zamiar dodać 5 aktualizacji, w tym 4 poradniki oraz 2 boty. Wszystko w cenie poradnika (35zł). Mam nadzieje że to wam zrekompensuje to że na pierwszym sposobie nie każdemu poszło tak dobrze jak mi Smile



RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - zjadamkredki - 12-05-2015 21:14

Obiecałem, że napiszę coś jeszcze to napiszę Big Grin Ogółem nie miałem za bardzo dzisiaj jak zarabiać, bo nie miałem czasu, ale na 15 wizyt 2 leady wpadły - dziwne jest to, że wpadły one po południu, a wieczorem nic Big Grin Jutro dopiero przed 12 z domu wychodzę to może będzie lepiej Big Grin


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Branzolek - 12-05-2015 21:24

(12-05-2015 21:14)zjadamkredki napisał(a):  Obiecałem, że napiszę coś jeszcze to napiszę Big Grin Ogółem nie miałem za bardzo dzisiaj jak zarabiać, bo nie miałem czasu, ale na 15 wizyt 2 leady wpadły - dziwne jest to, że wpadły one po południu, a wieczorem nic Big Grin Jutro dopiero przed 12 z domu wychodzę to może będzie lepiej Big Grin

Poka ss Idea


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Tomono - 12-05-2015 21:25

Na podobny pomysł wpadłem, na niedługo przed zakupem, więc poradnik ma potencjał. Zobaczymy co z następnymi aktualizacjami Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Jojek89 - 12-05-2015 21:36

Witam jedno pytanie co do tego poradnika. Jest os związany z FB czy nie . Jeśli nie do wyślij adres PP bo biorę jeśli tak to dziękuje , nie chcę mieć nic wspólnego z tym całym FB


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - zjadamkredki - 12-05-2015 21:37

(12-05-2015 21:24)Branzolek napisał(a):  
(12-05-2015 21:14)zjadamkredki napisał(a):  Obiecałem, że napiszę coś jeszcze to napiszę Big Grin Ogółem nie miałem za bardzo dzisiaj jak zarabiać, bo nie miałem czasu, ale na 15 wizyt 2 leady wpadły - dziwne jest to, że wpadły one po południu, a wieczorem nic Big Grin Jutro dopiero przed 12 z domu wychodzę to może będzie lepiej Big Grin

Poka ss Idea


[Obrazek: XhxIsE.png]


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 12-05-2015 21:44

Nisza nie ma nic wspólnego z fb Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - osinex - 12-05-2015 21:46

(12-05-2015 21:37)zjadamkredki napisał(a):  [Obrazek: XhxIsE.png]

Jak długo pracowałeś na takie pieniądze?