Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. (/Temat-My-Lands-Przyjemne-z-pozytecznym-100027)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Maxkipl - 07-02-2015 10:19

Nie wychodzisz chyba na razie w tej grze na plus?


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 07-02-2015 13:59

Juhas - jakieś 38zł o ile pamiętam
buri1995 - jeśli podasz nick to sprawdzę
Maxkipl - nie straciłem na nią praktycznie czasu tylko trochę inwestycji, a w tej chwili już nie muszę nic płacić. Czekam tylko aż będę mógł wypłacać.

178/649 CzP do 1 marca


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Juhas - 07-02-2015 19:02

(07-02-2015 13:59)Styler napisał(a):  Juhas - jakieś 38zł o ile pamiętam
buri1995 - jeśli podasz nick to sprawdzę
Maxkipl - nie straciłem na nią praktycznie czasu tylko trochę inwestycji, a w tej chwili już nie muszę nic płacić. Czekam tylko aż będę mógł wypłacać.

178/649 CzP do 1 marca

Ok to myślę że 100zł wystarczy zainwestować tylko czy wypłaca i będę grał regularnie bo bez tego ani rusz, może zacznę grać? pokerface


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 07-02-2015 19:46

Wypłaca. Jest sporo dowodów w internecie. Dodatkowo ostatnio wprowadzają sporo nowych rzeczy, więc widać że idzie do przodu.


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Juhas - 07-02-2015 21:09

Da się wpłacać w złotówkach? Bo widzę tylko € i $


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 08-02-2015 01:12

Wpłacasz normalnie... Po prostu samo Ci zamienia.


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 10-02-2015 14:40

Klan, do którego należę bardzo ładnie się rozwija. Właśnie wybudowaliśmy drugą warownię przez co aktualnie zmniejszyliśmy ilość rozdawanych surowców, jednak jak tylko druga klanowa twierdza zostanie rozbudowana wzrośnie o wiele produkcja złota. Innymi słowy dokonaliśmy bardzo ważnej inwestycji, która na pewno polepszy żywot wszystkich klanowiczów.
Stolicę mam już całkowicie zabudowaną, drugie miasto dostarcza mi dziennie około 90k złota i zaczynam już myśleć o kolejnym. Wstrzymałem się trochę z atakowaniem na ruiny a mimo to nieźle sobie radzę, jak widać cierpliwość popłaca Wink

WAŻNA INFORMACJA!
To już prawie pewne, że w końcu uda mi się przejść przedłużenie prenumeraty bez jakiegokolwiek wsparcia pieniężnego. Liczba CzP ładnie rośnie a do 3 marca sporo czasu. Myślę nawet, że pewna liczba mi zostanie na kolejny miesiąc.

230/649 CzP do 3 marca



RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 12-02-2015 14:42

Kilka nowości:
Od dziś nowy poziom nauki Alchemia jest dostępny w świecie My Lands.
Teraz możesz rabować dawne runy w Stonehenge i dokonywać rytuałów magicznych: wzmacniać artefakty przy pomocy znaków runicznych, zbierać słowa runiczne i konwertować runy.
Więcej informacji na stronie encyklopedii:
http://mlgame.pl/wiki/Wiki.jsp?page=Alchemy
http://mlgame.pl/wiki/Wiki.jsp?page=Stonehenge

257/649 CzP do 3 marca


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 18-02-2015 22:21

Gra ciągle się rozwija. Dobrym przykładem są stale wprowadzane aktualizacje. Ostatnio twórcy dodali konkurs na utrzymanie słonego jeziora (to które produkuje CzP).

308/649 CzP do 3 marca


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - dzemba - 19-02-2015 01:35

Zwolniłeś tempo, musisz się postarać, bo się na darmową premke nie załapiesz Big Grin a serio to podobają mi się dzienniki gdzie ktoś robi coś pożytecznego (choćby dla niego samego), a nie tylko nabijanie w butelkę.