Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Zarobiony_Koles - 14-04-2014 20:14

Większość programów można zrobić na zasadzie konkursu, to już jest legalne Wink Więc, praktycznie wszystko da się obejść ;d


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 14-04-2014 22:33

[Obrazek: ZGpqQNz.png]


Program na szybko, jednak pomysł przezemnie długo 'trzymany' i myśle że by wypalił. To co jest wyżej to oczywiście 1% tego co sobie wyobrażam, sporo można dopisać pod polem do numeru typu "bezpieczeństwo jazdy" coś o samochodach, ile koni w jakich miastach można jeździć itp.
Prawnie to oczywiście hotcash wyłania zwycięzce którym jest on sam a konkurs trwa do 2020 roku z klauzulą unieważnienia.


nie wiem czy ten pomysł jest wart tych nagród ale ... Big Grin



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Greative - 14-04-2014 22:55

Moze coś z facebookiem? Tam strasznie dużo osób siedzi, szczególnie himbownicy, ktorym zależy na likach swoich fotek, więc może zróbmy w ten sposób:
Nazwa: Hajso - Sweg
Chcesz zarabiać przez internet kompletnie nic nie robiąc? Wystarczy, że posiadasz facebooka! Dzięki innowacyjnym programom wprowadzonym na rynek przez naszych informatyków, możesz zamieniać swoje lajki na hajs! Im więcej masz Swegu, tym więcej będziesz miał hajsu w portwelu Wink
Podaj link do swojego facebooka, oraz zapisz się do zarabiania! (Tutaj numer tel. Mozna jeszcze dodac email albo cos, zebt bylo bardziej wiarygodne)
Analogicznie mozna to zrobic dla twittera - duzo osob siedzi, a nie widzialem nigdzie zadnych programow dla Twitta

Teraz 2 (operacja - zmiana rzadu?)
Moze cos w ten desen, ze ludzie beda glosowac?
Zbieramy glosy, aby zmienic nasz Rząd! Jeżeli chcesz, aby nasze życie było lepsze, nasze, oraz wszystkich Polakow oddaj swoj glos juz teraz!

I ostatni - Zobacz testy juz teraz!
Jako jedyni w internecie posiadamy juz teraz testy gimnazjalne oraz matury na rok 2014. Po odblokowaniu tresci dostaniesz dostep do testow.
Wszystoo to bez sensu, ale mam jeszcze tylko 5 minut, wiec nie mam juz czasu myslec.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 14-04-2014 23:00

(14-04-2014 22:33)Liromir napisał(a):  Prawnie to oczywiście hotcash wyłania zwycięzce którym jest on sam a konkurs trwa do 2020 roku z klauzulą unieważnienia.

Żartujesz, prawda?

Konkurs zostaje zakończony. Wyniki konkursu pojawią się w środę o godz. 17:00. Dziękujemy za wszystkie propozycje.


Odp: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ErgePL - 14-04-2014 23:58

Już nic. Tongue

Wystukane z LG L3 Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - pietreczka - 15-04-2014 07:39

Sex
(14-04-2014 23:00)ddww napisał(a):  
(14-04-2014 22:33)Liromir napisał(a):  Prawnie to oczywiście hotcash wyłania zwycięzce którym jest on sam a konkurs trwa do 2020 roku z klauzulą unieważnienia.

Żartujesz, prawda?

Konkurs zostaje zakończony. Wyniki konkursu pojawią się w środę o godz. 17:00. Dziękujemy za wszystkie propozycje.


Hhehe, @ddww wydaje mi się, że on to mówił co do lambo, a nie o konkursie na xboxa Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - zehotka - 15-04-2014 16:08

(13-04-2014 17:09)ddww napisał(a):  
(13-04-2014 16:58)zehotka napisał(a):  Po co robić osobne programy z fifą, cs czy lolem jak można zrobić wszystko razem?

Lepsza konwersja

Chodzi o konwersje czy o ilość leadów?
FIFA - 100 wejść 10 leadów konwersja 10%
CS - 100 wejść 10 leadów konwersja 10%
LOL - 100 wejść 10 leadów konwersja 10%
Wszystko razem 100 wejść 15 leadów konwersja 15%

Czemu tak? Ludzie promujący na fanpage woleli by promować wszystko razem, a nie osobno. Przykładowo fp "Wymyślona nazwa" ma 100k like i została wybita na obrazkach typu "Chłopak - like, dziewczyna - kom" więc dociera do szerokiej społeczności i nie wiadomo jaką preferują grę dlatego lepiej napisać - DARMOWE SPECJALNE WALUTY DO POPULARNYCH GIER, SPRAWDŹ! - "LINK". Przynajmniej ja bym tak robił i kilka osób znajomych, w internetach już trochę zarobiłem i wszystko praktycznie na fp. Już nie chodzi o ten konkurs, ale ogólnie wierzę, że hotcash będzie dobrym rozwiązaniem dla mnie (jak zaczną w końcu wypłacać ;/) i chcę żebyście rozwijali się jak najlepiej, dlatego staram się pomóc. To tyle, pozdrawiam.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Greative - 15-04-2014 18:51

Ej, ale wg. mnie te jego pytanie to bylo retoryczne, dla urozmaicenia tekstu O.o


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Yennson - 15-04-2014 19:37

(15-04-2014 16:08)zehotka napisał(a):  
(13-04-2014 17:09)ddww napisał(a):  
(13-04-2014 16:58)zehotka napisał(a):  Po co robić osobne programy z fifą, cs czy lolem jak można zrobić wszystko razem?

Lepsza konwersja

Chodzi o konwersje czy o ilość leadów?
FIFA - 100 wejść 10 leadów konwersja 10%
CS - 100 wejść 10 leadów konwersja 10%
LOL - 100 wejść 10 leadów konwersja 10%
Wszystko razem 100 wejść 15 leadów konwersja 15%

Czemu tak? Ludzie promujący na fanpage woleli by promować wszystko razem, a nie osobno. Przykładowo fp "Wymyślona nazwa" ma 100k like i została wybita na obrazkach typu "Chłopak - like, dziewczyna - kom" więc dociera do szerokiej społeczności i nie wiadomo jaką preferują grę dlatego lepiej napisać - DARMOWE SPECJALNE WALUTY DO POPULARNYCH GIER, SPRAWDŹ! - "LINK". Przynajmniej ja bym tak robił i kilka osób znajomych, w internetach już trochę zarobiłem i wszystko praktycznie na fp. Już nie chodzi o ten konkurs, ale ogólnie wierzę, że hotcash będzie dobrym rozwiązaniem dla mnie (jak zaczną w końcu wypłacać ;/) i chcę żebyście rozwijali się jak najlepiej, dlatego staram się pomóc. To tyle, pozdrawiam.

A jak ktoś ma FP pod tematykę CS:GO to promuje program cs:go i ma konwersje 100 % xD


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Slight - 16-04-2014 11:58

Link do regulaminu nie funkcjonujcie, naprawcie..

http://pp.hotcash.pl/regulamin-pp.pdf