Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 05-08-2014 00:33

Jak na razie to może założę jakieś demo jak nie mam funduszy na depozyt i pobawię się w skalpowanie Wink Bardzo dużo transakcji zawarłeś, żeby zarobić ten 1000?
I jeszcze pytanie, na forum tutaj jest link do założenia konta IronFx (Ty tam chyba grasz?) z bonusem 25$. Jest tam napisane, że konta ECN/STP nie biorą udziału w promocji. Co to są za konta? I jeśli one nie biorą udziału, to jakie konto jest zakładane wtedy? Wiem, że z tego bonusu nic nie idzie ugrać, ale chciałem zobaczyć jak wygląda ta platforma, poprzeglądać funkcje itp Wink


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 05-08-2014 01:14

ECN/STP to są konta w których zlecenie nie przechodzi przez brokera i broker nie może nijak ingerować w notowania, są one droższe od MM(market maker) ponieważ są prowizje lecz tam nie występuje konflikt interesów między brokerem a traderem. Lecz minusem jest to, że trzeba mieć znacznie wyższy depozyt, większy depozyt zabezpieczający. Jeśli ktoś gra bezpiecznie to lepiej jednak MM


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 05-08-2014 01:20

Hmm bonusu 25$ i tak się chyba nie da ugrać (do takiej kwoty za którą można coś regularnie grać w formie nauki), więc na razie założę tam demo(z 2000zł bo tyle myślę, że kiedyś mógłbym wpłacić, więc, żeby było względnie realistycznie) i popatrzę z czym to się je. Ostatnio denerwują mnie opcje binarne bo wchodzę w dobrym momencie (np bardzo duży skok od trendu), ale czekając aż wygaśnie opcja wraca i np. o 1 pipsa przegrywam i przez to wyzerowałem prawie swój drugi depozyt, więc teraz będę musiał być baardzo ostrożny. A wydaje mi się jak dobrze przeczytałem o skalpowaniu (krótkie zagrania, różnica kilku-kilkunastu pipsów, zamykamy i zarabiamy?) to w takich momentach bym zarobił.

Czy jak kupię daną pozycję i cena jej się zmienia, ale jej nie sprzedaję to coś płacę za trzymanie jej ? Czy dopiero jak sprzedam po korzystnej/niekorzystnej cenie to zarabiam/tracę ?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 05-08-2014 06:57

Jeśli trzymasz ją jak się kończy dzień(23) to wtedy naliczany jest swap za utrzymanie pozycji, ale jest on dosyć niewielki. Jak tam nocka miśki na giełdzie Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - sirkawon - 05-08-2014 07:44

(05-08-2014 06:57)Kiljan napisał(a):  Jeśli trzymasz ją jak się kończy dzień(23) to wtedy naliczany jest swap za utrzymanie pozycji, ale jest on dosyć niewielki. Jak tam nocka miśki na giełdzie Big Grin

Jak wstałem przed 7 to podobał mi się wzrost, lecz aktualny spadek na edziu średnio mi się widzi Big Grin oby to była cisza przed burzą i edziu odleci w kosmos Cool


RE: Od "zera" do miliardera? - sbgorka - 05-08-2014 09:00

Witam, OD jakiegos czasu przegldam ten watek i zaczyna mnie to interesowac, gra w opcje binarne. Z racji, ze widze tu kilka osob aktywnie zajmujace sie tym tematem mam do Was prosbe. Czy jestescie wstanie mnie nakierowac od czego zaczac przygode z OB. Jakie artykuly, platformy polecacie zeby zaczac. Poczytalem troche na stronie bianry24.pl o opcja alewole zapytac Was, doswiadczonych gdzie zaczac lub kogo obserwowacw w poczynaniach na OB? Bede wdzieczny za kazda rade.
Pozdrawiam


RE: Od "zera" do miliardera? - BBinternet - 05-08-2014 09:35

Czemu mi TP nie zadziałało, ustawione ok. północy? [Obrazek: x7jivj.jpg]


RE: Od "zera" do miliardera? - morawcik - 05-08-2014 09:43

(05-08-2014 07:44)sirkawon napisał(a):  Jak wstałem przed 7 to podobał mi się wzrost, lecz aktualny spadek na edziu średnio mi się widzi Big Grin oby to była cisza przed burzą i edziu odleci w kosmos Cool

A mi tam się podoba, bo miałem jakieś "przeczucie". No i znów będzie miejsce dla "większej" korekty Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 05-08-2014 10:17

A mnie ponoszą emocje nawet na koncie demo i od wczoraj jestem na stratach -150zł. xD

Co by to było na realu xD ahhaha


RE: Od "zera" do miliardera? - BBinternet - 05-08-2014 10:35

Ja gram od wczoraj na nowym koncie demo 1:500 bo poprzednie miałem 1:50 i jak na razie + 25% (1250 zł) Smile